Юлія Юрійчук. фото

#Токіо2020. Коментар експерта: Юрійчук готувалася до Олімпіади при -15, поки інші перебували в Туреччині

Українські веслувальники продовжують свій виступ на Олімпійських іграх-2020 і вже завтра в півфінальних заїздах боротимуться за олімпійські нагороди.

На воду «Sea Forest Waterway» серед шести спортсменів збірної України виходила представниця Київщини у веслуванні на байдарках Юлія Юрійчук, яка вже завершила свій виступ в програмі К1 на 200 і 500 м, дійшовши в 500-метрівці до півфіналу.

 

 

Прокоментувати виступ Юлії Юрійчук на Іграх в якості експерта прес-служба Управління молоді та спорту Київської ОДА запросила веслувальницю Київщини, діючу спортсменку Наталію Докієнко, багаторазову чемпіонку України, учасницю чемпіонатів Європи, світу, 2-х Європейських ігор з веслування на байдарках.

 

Наталія Докієнко

- По-перше, що хочу сказати, що це перші Олімпійські ігри для Юлі. І взагалі це - Олімпійські ігри, де все відбувається настільки не передбачувано, що ніхто не може сказати, хто буде переможцем.

- Попередній заїзд та чвертьфінал в байдарці-одиночці серед жінок на дистанції 200 м - Юлія далі не пройшла…

- Для неї це був перший старт на Олімпіаді, перша гонка, можливо переживання і емоції трохи дали знати про себе. Як на мене, Юлі потрібно більше  вибухової сили, щоб краще проходити 200 м, та й саме на цій дистанції в Юлі не так багато досвіду, можливо і це дало про себе взнаки.

- Юрійчук потрапила в півфінали на 500-мерівці. Була ліпше готова на цій дистанції?

-  Ну от а те, що Юля потрапила в півфінал на цій дистанції, було передбачувано. Тому що для неї 500 м була, скажімо, ріднішою. За словами самої Юлі, вона навчилася проходити дистанцію саме по своїй розкладці, не дивитися ні на кого. Саме це пішло їй на користь, стала і зробила свою роботу, що і забезпечило їй вихід у пів фінал.

- Проте вона останньою в 1/2 прийшла до фінішу. Що пішло не так?

-  Чому у пів фіналі була останньою? Можливо втомилася, можливо було мало часу на відновлення, так як між заїздами було лише дві години. Багато факторів могли повпливати.

Але хочу сказати, що для Юлі це дуже добрий результат та великий досвід, який вона отримала.

Моя колега зимову підготовку провела в Україні, коли інші дівчата тренувалися в Туреччині. Виходила  взимку на тренування при -15 градусів! І не дивлячись на всі перешкоди на її шляху, виборола собі путівку на Олімпійські ігри. Юля великий молодець, що не здається. Думаю її великі перемоги ще попереду!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.08.2021

Читати далі
Згорнути