Тайські боксери привезли золото чемпіонату світу. Фото

Тайські боксери привезли до Управління спорту золото Світу

Хороші новини з турецької Анталії до Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації привезли особисто представники родини тайського боксу нашої Київщини.

 

Сергій Тимофєєв, Ярослав Дякін, Руслан Більський, Олександр Голіченко, Вадим Стеценко

А завітали на гостину до начальника Управління Сергія Тимофєєва президент Київської обласної федерації тайського боксу Вадим Стеценко, головний тренер збірної Київщини Ярослав Дякін, тренер з тайського боксу Олександр Голіченко та новоспечений чемпіон світу Руслан Більський.

 

 

Які ж новини привезли наші тайці? Золоту нагороду та титул чемпіонат світу, які здобув 15-річний боксер Руслан Більський. Нагадаємо, що з 28 вересня по 6 жовтня в Туреччині відбувався чемпіонат світу з таїландського боксу серед юніорів. Вихованець Олександра Голіченка, виступаючи у ваговій категорії 54 кг, впевнено переміг у всіх сутичках.

 

 

Сенсаційності золотій нагороді додає той факт, що Більський вперше бере участь не тільки у світовій першості, а й взагалі це дебютний виступ спортсмена на міжнародній арені. До цього Руслан тричі ставав чемпіоном України. «Бути воїном – жити вічно» - саме таке кредо витатуйоване у спортсмена на руці, щоб ніхто не мав сумнівів - таєць впевнено крокує до мети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шлях до золота Руслана Більського, новоспеченого чемпіона світу з тайського боксу

 

 

Зауважимо, що красивою традицію стало привезення спортсменами до обласного Управління спорту своїх трофеїв, тішити своїми здобутими медалями, отримуючи належну шану.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.10.2019

Читати далі
Згорнути