Підняття олімпійського прапора, Терезіне. Фото

Свято олімпійського прапора з нагоди ХХІІІ Олімпіади

За 6 днів у південнокорейському Пхьонхчані розпочнуться XXIII зимові Олімпійські ігри. З метою розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя  , вшанування уславлених особистостей спорту в українських містах та містечках, селищах та селах проводиться церемонія  “Свята олімпійського прапора”.

 

 

СЛАВЕНЬ НА ЧЕСТЬ ПІДНЯТТЯ ОЛІМПІЙСЬКОГО СТЯГУ. ВІДЕО

 

МУЗИЧНЕ ВШАНУВАННЯ ТРЕНЕРСЬКОЇ ПРАЦІ.ВІДЕО

 

 

 

До подій у Кореї протягом двох тижнів, а саме з 9 по 25 лютого, буде прикута увага всього світу. У найголовніших стартах чотириріччя братимуть участь 2500 атлетів з-понад 90 країн світу, які розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових видах спорту.

 

 

Збірна Незалежної України незмінно бере участь у всіх зимових Олімпійських іграх, починаючи з 1994 р. Це вже будуть сьомі за ліком змагання для нашої збірної, то ж сподіваємося вони стануть переможними для українських олімпійців.

33 найкращих спортсмени України братимуть участь у головному зимовому форумі чотириріччя в 9 видах спорту.  Київщину на цих Олімпійських іграх представлятиме біатлоніст Володимир Сємаков — вихованець Київського обласного центру олімпійської підготовки.

 

 

Ми в свою чергу будемо підтримувати та вболівати за наших спортсменів, тому самовідданість і воля до перемоги мають стати ознакою виступів української команди.

9 лютого в Пхьончхані,  в Олімпійському селищі відбувається церемонія підняття Державного прапора України, і в селищі Терезіне, що на Білоцерківщині, на відзнаку цієї події також сьогодні, 2 лютого підняли Державний прапор України та олімпійський стяг.

 

 

На святі олімпійського прапора завітав і начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв і у своєму вітальному виступі в першу чергу звернувся до присутніх юних вихованців закладу: «Центр Олімпійської підготовки виховує спортсменів Київської області - олімпійське майбутнє нації. Діти, вірте в себе і вірте в Україну, нехай завжди горять ваші оченята!» А також Сергій Олександрович передав вітання від Голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана з нагоди свята олімпійського прапора спортсменам та гостям урочистостей.

 

 

Додав і свої слова надії голова відділення НОК в Київській області Іван Куроченко: «Від Київщини завжди їздило на Олімпіаду багато спортсменів, найменша кількість – це 15. На цих Іграх нашу Київщину представлятиме лише один вихованець. Тому в майбутньому все залежить саме від вас…».

 

 

Честь підняти прапор України було надано ветеранам спортивного руху лижниці Галині Бекетовій та пауерліфтеру Віктору Стефанову.

 

 

А Прапор Національного олімпійського комітету піднімали юні чемпіони з греко-римської боротьби Олександр Грушин та Дмитро Кіяшок.

 

 

Після церемонії здійняття прапорів не оминулиувагою активістів спортивного руху району почесною грамотами. Нагородили почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Свята олімпійського прапора Галина Бекетову, ветеран спорту, восьмиразова чемпіонку світу серед майстрів-любителів з лижних гонок, Василя Наумчука, директора  ЦОП, Ніну Оскерко, тренера-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ, Віктора Стефанова, володара Кубку світу, багаторазового чемпіона України, Європи, Євразії з окремих вправ пауерліфтингу, Олександра Грушина, майстра спорту України, призера чемпіонату світу, неодноразовий переможець чемпіонатів України з греко-римської боротьби, Дмитра Кіяшка, майстра спорту України, володара Кубку України, неодноразового переможця чемпіонатів України з греко-римської боротьби.

 

 

Спортивна громадськість Білоцерківщини звернулася до олімпійців: «Вітаємо вас з найвизначнішим спортивним святом чотириріччя – Іграми ХХIІІ Олімпіади у Республіці Кореї. Україна має славні олімпійські традиції, початок яким було покладено ще у 1952 році в Гельсінкі. Підхопивши цю естафету, наші спортсмени продовжують примножувати спортивну славу Батьківщини.

 

 

За роки Незалежності Україна презентувала світу імена нових Олімпійських чемпіонів та призерів. Переконані, після Ігор в Пхьонхчані на світовому небосхилі запалають нові олімпійські зірки з українськими іменами.
Сьогодні ми піднімаємо державний прапор та стяг Національного олімпійського комітету, висловлюючи таким чином свою підтримку атлетам, які будуть захищати честь країни на Олімпіаді. Ці прапори замайорять в кожному регіоні нашої країни, об’єднавши всіх українців в одну родину вболівальників.

Сподіваємося, що наші спортсмени докладуть максимум зусиль для того, щоб достойно і в чесній боротьбі позмагатися за найпрестижнішу спортивну нагороду світу – олімпійське золото.

Бажаємо українським олімпійцям відмінної спортивної форми, майстерності та мужності. Нехай віра в себе допоможе їм підкорити найвищі олімпійські вершини! Тож підтримаймо наших олімпійців, надихаючи їх на нові спортивні подвиги та перемоги!»

 

 

Спорт – це сила, грація, краса, наполегливість.  Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Я бажаю вам, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.  Пам’ятайте, у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному із вас обов’язково її досягти!

Нехай наша Україна буде сильна і багата, нехай наша земля буде вільна і єдина. Єднаймося, браття, бо ми українці - славний народ! Здоров'я і щастя вам, рідні краяни! До нових зустрічей.

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.02.2018

Читати далі
Згорнути