Суперкубок-2018. ФК «Гребінки» - ФК "Зеніт" (Лосятин). Фото

Суперкубок-2018 у ФК «Гребінки»

На мажорній ноті завершили сезон-2018 футболісти ФК "Гребінки".

Останньої неділі жовтня, а саме 28 числа на футбольному полі Калинівки відбувся завершальний матч офіційних змагань з футболу - матч на Суперкубок Васильківщини, в якому зійшлися чемпіон району ФК "Гребінки" (Гребінки) і володар Кубку ФК "Зеніт" (Лосятин).

Цьогорічний сезон видався успішним для Гребінок, команда другу половину провела на високій ноті, натомість Лосятин, який провалив кінець чемпіонату, намагався доказати всім і насамперед собі, що його кубковий успіх був закономірним.

На жаль, Гребінкам не вдалося виставити свій бойовий склад - з різних причин не змогли прийняти участь в матчі Ткаченко Денис, Пурик Сергій, Григоренко Едуард, Рожко Дмитро, натомість "Зеніт" вийшов у бойовому складі націленим на перемогу.

До честі "Зеніту", команда в першому таймі показала хороший футбол і першою на 25-ій хвилині матчу відкрила рахунок - гол після націленої передачі з лівого краю забив з воротарського майданчика ніким не прикритий Войтенко Євген. Гребінки мали нагоди сквитати рахунок, але не вистачало останнього пасу.

Другий тайм видався дуже видовищним і пройшов у жорстокій (а місцями і жорстокій) боротьбі. Про напругу в матчі свідчать вісім гірчичників та два вилучення. Гребінки, яким нічого було вже втрачати, намагались пробити захисні редути лосятинців, натомість "Зеніт" суперника не шкодував. Особливо дошкуляв "Зеніту" Глитень Владислав, якому кілька раз прийшося надавати медичну допомогу.

В центрі поля Савенко в черговий раз грубо порушив правила, в результаті чого поле покидає капітан Гребінок Стоян Денис, а "Зеніт" отримує першу червону карточку. Гребінки постійно підтримують болільники, які буквально женуть команду на ворота суперників. Нарешті пройшло кілька серйозних атак - втратили нагоди відзначитись Грицай Олександр та Глитень Владислав.

І на 80-ій хвилині настає кульмінація матчу - по центру вкотре проривається Владислав Глитень, якого суперники збивають з ніг - пенальті! До м'яча підходить Олександр Рисенко і не залишає шансів воротарю - 1:1. "Зеніт" не знітився і навіть вдесятьох намагався схилити терези на свою користь, а Гребінкам не вдалося дотиснути суперника. В кінці матчу за черговий грубий фол проти Глитня арбітр видаляє Капішона, а матч так і закінчується внічию.

По регламенту змагань призначається "лотерея" - пробиття пенальті. Тут своє вагоме слово взяв наш воротар Ігор Байдак. Кілька раз він вгадував напрямок ударів, одного разу м'яч тільки на кілька сантиметрів перетнув лінію воріт, що заставило гравців "Зеніту" нервувати. І це зробило свою справу - після удару м'яч влучає у поперечину. Натомість Гребінки впевнено використовують свій шанс - Олександр Рисенко, Валерій Калініченко, Ігор Репа, Андрій Білоцерківець не схибили. При рахунку 4:3 вирішальний пенальті у Гребінок взявся пробивати сам воротар - і Байдак, до несамовитої радості болільників, спокійно пробиває воротаря - це вже ПЕРЕМОГА!

Гребінкам під оплески вдячних болільників голова районної федерації футболу вручає такий бажаний Суперкубок, який вони безперечно, заслужили своєю грою та характером протягом сезону.

Кращим воротарем матчу визнано Ігоря Байдака, кращим гравцем - і це цілком заслужено - Владислава Глитня, який провів дуже успішний сезон у складі ФК "Гребінки". Переможний склад команди: Байдак, Стоян Д. (Стоян М.), Білоцерківець А., Репа, Грицай В., Калініченко, Грицай О., Рисенко, Білоцерківець Е., Случинський (Панченко), Глитень. Запасний - Служавий. Вкотре слова вдячності на адресу нашого спонсора Юрія Загороднього висловлює ФК «Гребінки», дякуючи якому вони вкотре підтримали переможні традиції багатьох поколінь гребінківських футболістів.