чемпіонат України з сумо, Мелітополь. фото

Суддя з сумо Вікторія Царук - про перемогу Київщини у відсотках та вплив карантину на кількісний склад

З 16 по 19 квітня в Мелітополі відбувався чемпіонат України з сумо серед юніорів, юнаків та молодших юнаків.
Серед 600 учасників з 12 областей за право вважатися найкращими в японському бойовому мистецтві боролися юні сумоїсти  збірної команди Київської області. Цього разу Київщина була представлена небагаточисельним складом -  у зв'язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією на місцях та іншими факторами не всі спортсмени змогли взяти участь.

 

 

“Київщина виступила достойно, в відсотках. Але не в кількісній перевазі - на жаль, нас було мало. Карантинні обмеження не дали змоги повноцінно підготуватися”, - коментує прес-службі Управління молоді та спорту КОДА суддя змагань, титулована сумоїстка з Переяслава Вікторія Царук.

 

Суддівська бригада (Вікторія Царук - по центру)

Відзначимо, що всеукраїнська першість в Мелітополі стала відбором на чемпіонат Європи, який в кінці липня відбудеться в Польщі.
“На Європу відібралися всі ті, хто посів перше-друге місця, - провадить далі пані Вікторія. - Змагання проводилися в чотирьох вікових групах, щодня по одній — 12, 14, 16 та 18 років. Як на мене, найцікавіші сутички відбулися в останні два дні, оскільки на поле виходили вже старші бійці і боротьба, відповідно, була запеклішою. Плюс, як я вже згадувала, це відбір на Європу”.

 

 

Отже, вашій увазі результати спортсменів Київщини та імена володарів путівок на Євро-2021.

Тетяна Соха посіла друге місце у вазі до 75 кг та віковій категорії U18.
Команда у складі Іванни Юзифович і Тетяни Сохи, також до 18 років, стала бронзовим призером.
Іванна Юзефович стала чемпіонкою України в U16 +75 та “абсолютці”, та здобуда бронзові медалі в U18 +75, абсолютній категорії і в команді.

Серед спортсменів до 16 років та вазі 55 кг Аміна Мухамед виборола срібло, Олександр Бабач — бронзу.

Дмитро Волошановський здобув ліцензію на чемпіонат Європи. Виступаючи серед спортсменів до 14 років та вазі +70 кг, він здобув титул чемпіона країни.
Бронзові медалі везуть додому Міла Цалай (U14, до 55 кг), Назар Бричок (U14, до 55 кг), Владислав Боровиков (U12, до 30 кг) та Дарина Дем'яненко (U12, до 50 кг).

 

 

 

Через пандемію коронавірусу змагання відбувалися вже традиційно без глядачів, тільки спортсмени, тренери та судді. І з цілим рядом карантинних обмежень та норм, яких суворо дотримувалися на Чемпіонаті, знайомить Вікторія Царук:

“Звичайно, діяли обмеження, як і скрізь зараз. Всі здавали тест на covid. Присутні в залі дотримувалися маскового режиму. Лише спортсмени в зоні боротьби і суддя на дохьо були без маски, оскільки це не зручно. Але після завершення боротьби учасники знову одягали маски. Зокрема під час церемонії нагородження всі обов'язково були в масках. Умови проведення забороняли присутність глядачів, лише учасники змагань і тренери були в залі. Завдяки балкону основна частина тих, хто відборовся чи очікував на сутичку, спостерігали звідти. Або перебували на вулиці, оскільки дозволяли сприятливі погодні умови”.

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.04.2021

Читати далі
Згорнути