чемпіонат Борисполя з шахів. фото

Суботній старт шахового марафону

Останній суботній день календарної зими «подарував» любителям шахівниці міста Бориспіль перший тур чоловічого чемпіонату міста з шахів. У підсумку на старт цього  головного  шахового заходу 2021 року вийшло 24 найбільш досвідчених  гравців Бориспільського регіону.

 

 

До речі, назвати чемпіонат  чисто чоловічим буде некоректно: в ньому на рівних правах з сильною статтю нашого суспільства беруть також участь  і три шахістки. (Чим Вам не гендерна шахова рівність!?) Причому «пасти задніх» у цьому чемпіонаті, я впевнений, вони не будуть. Отже, цей «шаховий марафон» (а саме так його без збільшення можна назвати) фінішує у середині квітня.

Ігри відбуваються по 2-м підгрупам за коловою системою в одне коло. У  підгрупах  по 12 гравців. Не важко підрахувати, що кожного  учасника попереду чекають 11 напружених двобіїв зі своїми колегами по «шахової кухні». А по закінченні ігор у підгрупах стартує ще й фінальна частина чемпіонату. Чим Вам не «шаховий марафон»?

Так, не названо ще місце проведення. Традиційно учасників цієї «фієсти» прийняв шаховий клуб «Поєдинок» Бориспільського міського центру спорту та ФЗН. Оскільки двобії у підгрупах проводяться за коловою системою, то враховуючи вимоги щодо карантину «Covid-19»  організатори чемпіонату вирішили, що необов’язково змагальними днями можуть бути лише субота –неділя. За домовленістю з головним суддею чемпіонату кожна пара гравців з відповідної групи  може зустрітись в очному двобії  за шахівницею і в інший день тижня за часом з 10 до 19-00.

Оскільки, вище було озвучено слово «організатори» то, мабуть, слід їх назвати конкретно. Захід проводять Бориспільський міський центр спорту та ФЗН за участю також громадських активістів з  шахів нашого міста. 

Отже, хай переможе сильніший, ну і, звісно, хай переможуть шахи!

 

                                                                                            Віталій Кубов

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.03.2021

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути