Екскурсія в КОДА. Фото

«Стати спортсменом – це унікальна можливість побачити світ»

В рамках «Свята олімпійського прапора» в Київську обласну державну адміністрацію було запрошено на екскурсію школяриків зі шкіл Київщини. Отже в гості до нас завітали талановиті дітки з Обухівської школи №1 та Мотовилівської школи з Обухівщини у супроводі очільниць закладів – Світлани Андрійчук та Тетяни Адбрахманової.

 

 

"СВЯТО ОЛІМПІЙСЬКОГО ПРАПОРА"

 

 

Екскурсію владними коридорами проводив начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, під час якої діти дізналися про принципи роботи на державній службі, про історію Адміністрації та її очільників, а також про те, які діти мають перспективи для того, щоб в майбутньому обійняти посади в Адміністрації.

 

 

Також з вдячною дитячою публікою була проведена цікава лекція про спорт та які широкі горизонти він відкриває. А цікаві історії про важливість спорту в житті людини розповіли учасники олімпійських ігор та представники спортивних шкіл і організацій.

 

 

Голова Київського обласного відділення національного олімпійського комітету Іван Куроченко в силу очолюваної ним структури розповів загалом про олімпійський рух та про те, як він об’єднує окремих людей та цілі народи.

 

 

Дмитро Чмирук, директор спортивної школи олімпійського резерву «Промінь» з велоспорту і видатний український велогонщик розповів про свою школу в цілому та про успіхи своїх вихованців зокрема. «Талант в спорті - це працелюбність, а не природні дані на кшталт швидкості», - пояснив Дмитро Архипович, - «А щоб стати олімпійцем, треба просто зайти в спортивну школу».

 

 

Директор Школи вищої спортивної майстерності Лариса Шарай розповіла, як функціонує очолюваний нею заклад та про види спорту, які культивуються в школі. «Так як в нас школа вже вищої спортивної майстерності, ми набираємо спортсменів рівня кандидатів в майстри спорту. Наші тренери шліфують майстерність та виводять спортсменів на високий рівень. Взагалі, стати спортсменом – це можливість розширити свій кругозір та побачити світ», - поділилася Лариса Анатоліївна.

 

 

Директор ДЮСШ «Юність» та заступник голови відділення НОК України в Київській області Володимир Корнієнко розповів про свою альма-матер: «В моїй школі функціонує чотири відділення. Провідним по праву вважається відділення художньої гімнастики, вихованці якого виступали вже на трьох Олімпійських іграх. Ми беремо дітей вже з п’яти рочків. Взагалі, щоб досягти результату, треба тренуватися щодня, і це окрім навчання. Я всіх вас запрошую прийти до спортивної школи і працювати, примножуючи славу України та нашої Київщини».

 

 

Сергій Тимофєєв теж поділився спогадами про свою спортивну кар’єру: «Я з 16 років став членом збірної команди України, а також я є чемпіоном з ковзанярського спорту серед юніорів. Завдяки спорту я побачив багато європейських країн і завів багато справжніх друзів. Бо спорт відкриває широкі можливості, спорт об’єднує і поєднує».

 

 

Під захоплюючі погляди розумних оченят цікаві історії своїх злетів на спортивний Олімп переповідали учасники Олімпійських ігор та провідних чемпіонатів України та світу: це борець вільного стилю та срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев, веслувальниця та призерка Олімпійських ігор Тетяна Семикіна, метальниця списа, учасниця Олімпійських ігор Катерина Дерун та іменитий боксер, координатор боксу Київщини Володимир Матвійчук.

 

 

«Усик, Ломаченко… вони всі досягли успіхів в житті через спорт. Але для цього треба багато й відповідально тренуватися», - додав Валерій Андрійцев. «За успіхом лежить велика праця та щоденні виснажливі тренування. Займайтеся спортом, любіть спорт, бо  спорт – це життя», - підрезюмував виступи колег Володимир Матвійчук.

 

 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.02.2018

Читати далі
Згорнути