Чемпіонат України з літнього біатлону, Чернігів. Фото

Стартував чемпіонат України з літнього біатлону: спринт та змішана естафета

В суботу, 21 вересня в Чернігові стартував чемпіонат України з літнього біатлону.

До вашої уваги результати біатлоністів Київської області.

Змішаною естафетою розпочалася всеукраїнська першість.

Збірна Київщини стала чемпіоном України: 1 (0)  1:13:55,0.

У складі: Дарина Блашко (0+0) 16:55,0, Надія Бєлкіна (0+0) 17:55,3, Максим Івко (0+0) 19:42,5, Антон Мигда (0+0)  19:22,2. Другими й третіми стали відповідно Тернопільська та Сумська області.

Коментарі учасників змішаної естафети.

Антон Мигда: «Гонку для себе в цілому оцінюю непогано. Особливо хотілося подивитися на стрільбу - зрозуміти, що я за літо натренував. А в функціональному плані викластися на всі сто не вийшло, тому що на останньому колі вже розумів, що хлопці, які боролися за 2-3 місця, йдуть далеко, і особливого сенсу йти на максимумі не було. Що стосується подальших планів, поки не можу сказати. Спочатку закінчимо чемпіонат України, і потім, сподіваюся, ситуація проясниться більше».

Максим Івко: «Гонка далася важкувато. На стрільбі лежачи перестрахувався, і почав мазати. Затягнув з пострілом, і почало трясти. А по самопочуттю?.. Коли прискорювався в останні дні, відчував себе відмінно. А в останні пару днів, ближче до змагань, стало якось важкувато. Можливо, вплинуло те, що до сезону готуємося самостійно, тут в Чернігові. І поки важко сказати, які найближчі перспективи. Може, вийде знайти фінансування і поїхати на тренувальний збір за свій рахунок, тому що на централізовану підготовку я не потрапив».

 

 

У другий змагальний день спортсмени змагалися в спринтах.

В жіночій спринтерській гонці перемогу здобула Дарина Блашко (0+0) 20:11,3. Представниця Київщини спромоглася обійти олімпійську чемпіонку Олену Підгрушу ((0+1) +36,0). На третьому місці опинилася Ольга Абрамова (0+0)  +59,9). Надія Бєлкіна (Київська область) стала четвертою (0+0) +59,9.

Коментарі призерок і учасниць жіночого спринту.

Дарина Блашко: «Дуже важко біглося, вчора багато сил віддала на трасі і сьогодні не встигла нормально відновитися, дещо не виспалася. Хоча, гонкою я задоволена. Стріляла нешвидко, але влучно (сміється). Траса вже висохла після дощу, тому їхати було цілком комфортно. Далі у нас за планом Оберттілліах, Вуокатті і Шушен. Там, як я розумію, вже будуть відбори на перші етапи сезону. Перед цим у нас був такий важкий збір завантажувальний, може ще це якось позначилося на результатах, всі дівчата були в однакових умовах і всі отримували такі ж навантаження. Зараз пару днів відпочинку і потім знову черговий збір».

Катерина Бех: «Вітер сьогодні взагалі не був перешкодою, в своїх помилках винна я сама. Як завжди, мої улюблені промахи на 12 годин були. Буває, що в удар серця потрапляю під час пострілу, і кулі викидає вгору. По трасі біглося нормально, хоча відчувалося, що крайній збір був досить важким, це відбивалося на гонці. Вчора звичайно день взагалі був далеко не з легких, ввечері лежала без сил і без емоцій, все витратила. Відновитися встигла, але не на 100 відсотків. У наступних гонках я не стартую, зараз ми поки вирішуємо питання з австрійськими візами, тому ці дні підуть на вирішення усіх питань».

 

 

Сьогодні в Чернігові день відпочинку, а після 24 вересня на вболівальників чекають гонки переслідування в рамках літнього чемпіонату України з біатлону.

За інформацією Федерації біатлону України

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.09.2019

Читати далі
Згорнути