Стали відомі результати індивідуальних виступів бійців Київської області на чемпіонаті України серед дорослих зі змішаних єдиноборств ММА, який з 4 по 7 квітня приймала Буча.
Про враження від проведених власноруч змагань організаторки турніру Анжеліки Макєєвої, голови осередку ММА Київської області у National MMA Federation of Ukraine ми розповідали в попередній новині.
Нагадаємо, що збірна команда Київської області посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 14 медалей - три золотих, шість срібних та п’ять бронзових нагород.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Команда Київщини - чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА
Жінки
До 52 кг
2 місце - Паламарчук Романія (Київська обл., Supchik team, тренер – Цюцюра М. С.)
3 місце - Уманська Світлана (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк С. М.)
До 60 кг
3 місце - Скуба Марьяна (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
3 місце - Долецька Ірина (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
До 65 кг
1 місце - Гончарова Надія (Київська обл., СК «Аурум», тренер – Дудочкін О. І.)
2 місце - Добрознай Катерина (Київська обл., СК «КЦС», тренер – Муратов В. А.)
До 70 кг
1 місце - Ляшук Тетяна (Київська обл.., СК «Аурум», тренер – Дудочкін О. А.)
Чоловіки
До 52,1 кг
3 місце - Балацький Владислав (Київська обл., СК «Легіон», тренер – Харченко О. О.)
До 65, 8 кг
2 місце - Коваленко Олександр (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
До 70,38 кг
2 місце - Вєтров В’ячеслав (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
До 77,1 кг
2 місце - Костюченко Єгор (Київська обл., СК «Аурум», тренер – Дудочкін О. І.)
3 місце - Іщук Ілля (Київська обл., СК «Гермес», тренер – Середюк Ф. Н.)
До 84 кг
2 місце - Гончаренко Дмитро (Київська обл., СК «КЦС», тренер – Муратов В. А.)
Понад 93 кг
1 місце - Маценко Артем (Київська обл., СК «Грека ММА», тренер – Гречка С. А.)
Загальнокомандний залік
1 місце - Київська область
2 місце - Харківська область
3 місце - Київ
Кращі тренери
1. Наконечний І. Ю. (Чернівецька обл., СК «Легіон» - 3 золота)
2. Бланк А. О. (Харківська обл., Kharkov Top Team, 2 золота – 1 срібло – 1 бронза)
3. Дудочкін О. І. (Київська обл., СК «Аурум», 2 золота – 1 срібло)
4. Ващенко В. М. (м. Київ, СК «Фенікс», 2 золота – 1 срібло )
5. Середюк Ф. М. (Київська обл., СК «Гермес», 2 срібла – 4 бронзи)
Зауважимо, що вагомий внесок у високий рівень проведення Чемпіонату зробив головний секретар змагань Сергій Луньов. Окрема подяка пану Сергію за допомогу у висвітленні всеукраїнської першості.
Тетяна Басараб, Анжеліка Макєєва, Романія Паламарчук
Фото Миколи Волошина та з вільних джерел
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter
Вподобуйте нас в Instagram
11.04.2019