Срібло виборюють дівчата Київщини на чемпіонаті України в вільної боротьби

Завершився чемпіонат України з вільної боротьби, який тривав з 26 по 30 березня в Южному Одеської області.

Дівчата з Київщини посіли друге загальнокомандне місце на чемпіонаті, заробивши 79 очок. Першою стала Львівська область, а третьою – Херсонщина.

У ваговій категорії 53 кг Лілія Маланчук стала другою. Чемпіонкою стала Аліна Акобія у вазі 57 кг. У вазі 62 кг Ірина Коляденко виборола срібну нагороду. Ольга Масловська в категорії 65 кг стала бронзовою призеркою. І в ц цій же вазі Анна Мазуркевич стала п’ятою.

Хлопці ж поступилися одним очком спортсменам з Львівщини, ставши четвертими в командному заліку і набрали 57 балів. Перше місце здобула Одеська область, другими стали Харківщина і Херсонщина. Третіми стали львів’яни.

В ваговій категорії 57 кг Владислав Костів посів п’яте місце. У вазі 61 кг Іван Кравченко став бронзовим призером. Владислав Кін став п’ятим у вазі 65 кг. В 70 кг маємо чемпіона – це Степан Лелик. У вазі 74 кг Валентин Бабій виборю третє місце. Данил Подліпінєц в 92 кг стає п’ятим.

Тренують наших борчинь Олександр Кутаков, Олександр Мазуркевич. Хлопці ж успішно виступають під керівництво Валерія Падальця, Сергія Губренюка, Михайла Кушніра та Миколи Мигалюка.