Справжній медалепад для Київщини на чемпіонаті України з сумо

З 20 по 22 лютого в Луцьку відбувався чемпіонат України з сумо серед молоді до 21, 23 років та дорослих.

Київська область вже ттрадиційно привезла додому нагороди різного гатунку.

Бронзовими призерками стали Маланчук Лілія, 55 кг (23 роки), Мазуркевич Анна, 70 кг (23 роки), Юзефович Іванна +80 кг (21 рік), Скорик Анна +80 кг (23 роки), Березовська Іванна, абсолютна категорія серед дорослих та Царук Вікторія +80 дорослі.

Титул віце-чемпіонки України здобули Юзефович Іванна +80 кг (23 роки),  Скорик Анна +80 кг (21 рік), Березовська Іванна +80 дорослі та Царук Вікторія, абсолютна дорослі.

А двічі чемпіонкою України  стала Ярьомка Світлана - +80, дорослі та абсолютна, дорослі.

В результаті жіноча збірна Київщини у складі Царук Вікторія, Березовська Іванна, Ярьомка Світлана, Скорик Анна посіли перше загальнокомандне місце.

Не пасли задніх і чоловіки.

Третю сходинку п’єдесталу пошани зайняли Пушенко Богдан 85 кг (21 рік) та Перепелиця Сергій, абсолютна дорослі.

Срібними призерами стали Плахотник Антон 115 кг (21 рік) та Перепелиця Сергій 115 кг дорослі.

Вітаємо спортсменів з відбором на чемпіонат Європи , що відбуватиметься в Баку (Азейбаржан) з 16-20 квітня 2020 року.