Захід до Дня Конституції, Українка. Фото

Спортивно-розважальний захід на пляжах Українки

На міському пляжі Українки, що на Обухівщині, відбувся спортивно-розважальний захід до Дня Конституції України.

 

 

У спортивному святі взяли участь представники Київського картонно-паперового комбінату (Обухів), Трипільської ТЕС (Українка) та мешканці Трипілля, Українки і Броварів.

 

 

Загалом налічувалося близько 100 учасників, окрім гостей свята. Це менше від запланованого, а все через примхи погоди - умови були складні, сильний вітер та дощ.

 

 

У матчевих зустрічах з пляжного футболу чемпіоном став Київський картонно-паперовий комбінат (Обухів). Друге місце посіла Трипільська ТЕС (Українка). А бронзовим призером змагань стала збірна команда Трипілля.

 

 

Також в рамках програми заходу відбувалися змагання з пляжного волейболу, бадмінтону настільного та великого тенісу. Учасники змагань проявляли свої здібності в дартсі, шашках, шахах, доміно та боччі. А ще гості із задоволенням демонстрували свою майстерність в гирьовому спорті, армреслінгу, підтягуванні на поперечині та запливах на cabcerf.

 

 

Організували та провели змагання Київська обласна організація "ФСТ Україна" на чолі з Катериною Полонніковою та Українська міська рада "ФСТ Україна" під головувавнням Вадима Дайбова. Захід відбувся за підтримки управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та його начальника Сергія Тимофєєва.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.07.2018

Обухівська РДА
Читати далі
Згорнути