Кубок України з бойового гопака, Івано-Франківськ. Фото

Спортивне завзяття і козацька звитяга на Кубку України з бойового гопака

Діти, підлітки та юнаки з’їхалися з різних куточків нашої держави, щоб поборотися за право володіти престижним трофеєм - Кубком України з бойового гопака, який 22-23 лютого приймав Івано-Франківськ.

 

 

Так, у змаганнях взяли участь представники Львівської, Київської, Тернопільської, Волинської і Вінницької федерацій, школи: «Шаблезуб», «Вовк», «ШБГ імені Івана Богуна», «Боривітер», «Козаки Вінця», «ШБГ імені Сагайдачного».

 

 

Завдяки підтримці осередків бойового гопака та роботі тренерів учасники з професійною підготовкою демонстрували свою майстерність на високому рівні.

Юні гопаківці показали надзвичайні бої, на яких панував справжній дух спортивного завзяття і козацької звитяги.
Змагання відбувалися у чотирьох дисциплінах: однотан, тан-двобій, забава та борня.

 

 

Участь взяли понад 300 спортсменів, серед яких - 11 учнів Київської обласної федерації. І всі повернулися з нагородами, здобувши 8 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей.

 

 

«Дякуємо Івано-Франківському осередку ШБГ «Шаблезуб» за організацію! Особлива подяка нашим тренерам, саме завдяки вам учні отримали такий приємний смак перемоги у Кубку України», - висловлює вдячність Київська обласна федерація.

 

 

Не можемо не зацитувати враження щасливої мами одного зі спортсменів Ірини Сорочан:

«Другий день показав, що київські шаблезуби з кожним змаганням стають все спритніші та витриваліші. Горджуся здобутками сина, ще жодного разу ми не повертались зі змагань з такою кількістю нагород. За це велика дяка та слава нашому вчителю, тренеру та наставнику Андрію Гамару».

 

 

Бойовий гопак — українське бойове мистецтво, розроблене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях та власного досвіду дослідника бойових мистецтв львів'янина Володимира Пилата.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.02.2020

Читати далі
Згорнути