Спортивне орієнтування: 22 нагороди чемпіонату України та третє місце серед ДЮСШ

З 31 березня по 2 квітня у Мукачеві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування та Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ. Гостра конкуренція, важкі дистанції та шалений драйв – це все про змагання на Закарпатті.

Змагалися орієнтувальники на трьох дистанціях: середня, довга і спринтерська.

Це наймасштабніший старт за останні чотири роки. Не зважаючи війну, до Закарпаття завітали 700 спортсменів з 22 областей України. Трохи не дотягнули до рекорду (змагання О-Весна 2019 року, коли у стартах взяли участь 759 спортсменів). Але це було до повномасштабного вторгнення росії до нашої країни. Отже, спорт потрохи оживає, і це не може не тішити.

Команда Київщини Kyiv region O-team, до складу якої входить Ірпінь та Коцюбинське (Коцюбинська ДЮСШ, Ірпінська ДЮСШ, Київська обласна ДЮСШ), прекрасно розпочала сезон - вихованці головного тренера Василя Березовського здобула 22 нагороди чемпіонату України.

На всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування серед вихованців ДЮСШ завдяки потужному виступу Ірпінська ДЮСШ (команда Kyiv region O-team) у гострій боротьбі виборола третє загальнокомандне місце серед 27 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Поступившись лише шість очок калуській школі.

Командний залік:

1 місце – Комплексна ДЮСШ (Пуща Водиця, Київ)

2 місце – Комплексна ДЮСШ (Калуш, Івано-Франківська область)

3 місце – ДЮШ (Ірпінь)

Так, стартували першого дня з 10 нагород на середніх дистанціях.

Чемпіонами України стали Неплях Михайло, Шип Олексій, Ковальчук Серафім.

Титули віце-чемпіонів вибороли Павлов Андрій, Теремецький Тимофій.

Бронзовими призерами стали Козлова Аліса, Драч Іван, Яценко Володимир, Березовський Василь, Пивовар Олександр.

Другого змагального дня спортсмени виборювали нагороди на довгих дистанціях. Трішки припустившись помилок, наші спортсмени тим не менш до медального кошика команди додали шість нагород.

Чемпіонами України стали Шип Олексій, Ковальчук Серафім.

Титули віце-чемпіонів вибороли Драч Іван, Яценко Володимир, Полубенцева Світлана.

Бронзовим призером став Теремецький Тимофій.

Заключним номером програми стала спринтерська дистанція останнього, третього дня.

«Ми всі з нетерпінням чекали цього дня. ЧОМУ? Все просто! У цей день один з лідерів «Kyiv Region» 17-річний ірпінець Серафім Ковальчук стартував серед дорослих спортсменів по групі Ч21Е на дистанції спринту, - коментують в клубі. - Нагадаємо, що за два попередні дні Серафім виборов дві золоті нагороди серед юніорів но групі Ч18. Вся команда очікувала від Серафіма невеличкої сенсації. Ковальчук відпрацював на 100%, були невеличкі помилки, але, як він летів по дистанції, фініш і третє місце серед найсильніших спортсменів України! Прикро, що нашому спортсмену не вистачило лише 1 секунди, щоб виконати норматив «Майстер спорту України», але такі моменти завжди спонукають стати кращим».

Загалом в заключний день Kyiv region O-team виборола шість нагород чемпіонату України:

Чемпіонами України стали Шип Олексій, Драч Іван.

Титули віце-чемпіона виборов Павлов Андрій.

Бронзовими призерами стали Ковальчук Серафім, Полубенцева Світлана, Пивовар Олександр.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!