Спортивне орієнтування. 13 нагород везе з сонячного Закарпаття Kyiv region O-team

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування днями приймало сонячне Закарпаття, яке стало справжньою Меккою для вітчизняних орієнтувальників на всі три змагальні дні.

 

 

Понад 700 спортовців з 24 областей України виборювали нагороди всеукраїнської першості. А серед дорослих спортсменів були і наші військові, які використали відпустки і прямо фронту приїхали на змагання.

 

 

Київщину традиційно представляв спортивний клуб Kyiv region O-team. В  результаті його вихованці вибороли 13 нагород, з яких 6 золотих, 3 срібних та  4 бронзові медалі.

 

 

Нагороди на середніх дистанціях

Сонячна погода, дружня атмосфера та шалений драйв створили ідеальні умови для спортивних баталій. Боротьба у всіх вікових групах точилася до останніх метрів дистанції. Серед наших одноклубників найбільш результативними стали:

М12:

Терехов Азарій - золото

16:

Полубенцева Ірина - золото

М20:

Яценко Володимир - золото

Ж20:

Сокур Дар'я – срібло

 

 

Довга дистанція

Сонячний день і +23 на термометрі. Влітку це ідеальна погода. Але наприкінці березня це не дуже звично і для багатьох стало певною перешкодою. Не всім вистачило сил для того, щоб відпрацювати на 100%.

Так, лише 3 секунди віддалили Андрія Майгура від бронзової нагороди. За 2 сходинки до медалі зупинилися Азарій Терєхов та Аліса Козлова. Аня Ковальова, Поліна Горшкова, Михайло Неплях, Світлана Кобець, Дар'я Сокур, Арсеній Колодязний та Юлія Лукієнко були претендентами на перемогу, але трохи не вистачило концентрації…

В той же час, четверо наших спортсменів впевнено подолали довгу дистанцію і стали призерами:

Ж12:

Переверзева Марія - бронза

Ж16:

Полубенцева Ірина - бронза

М20:

Яценко Володимир - срібло

М21Е:

Теремецький Тимофій - бронза

Окремо необхідно відзначити вольовий виступ Тимофія Теремецького, який у гострій конкуренції виборов бронзову нагороду у найсильнішій чоловічій групі Ч21Е.

 

 

Результати спринтерських дистанцій

Ареною для змагань стали тихі вулиці історичного центру Ужгорода. Швидкі перегони, цікаві локації контрольних пунктів та щільні результати.

Для містян недільний ранок перетворився на справжнє диво: протягом двох годин шалені орієнтувальники долали дистанції в пошуках контрольних пунктів. Вулиці, перетини доріг, бруківка, річка Уж, вітрини магазинів, пам'ятники - все мерехтіло перед очима впродовж усієї дистанції.

Найшвидшими та найспритнішими серед спортсменів Київщини стали:

М12:

Майгур Андрій - золото

Терехов Азарій - бронза

Ж16:

Полубенцева Ірина - золото

Ж20:

Сокур Дар'я- золото

М20:

Яценко Володимир - срібло

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.04.2024

Читати далі
Згорнути