Відкриття воркаут-майданчика, Богуслав. Фото

Спортивне намисто Богуславу поповнилося workout–майданчиком

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Богуслав спортивний 22 липня поповнився черговим об’єктом спортивної інфраструктури в рамках обласної програми «Київщина спортивна». Workout-майданчик з тренажерним обладнанням та штучним газоном за участю начальника Управління фізичної культури та спорту Київоблдержадміністрації Сергія Тимофєєва офіційно та врочисто відкрили вчора на території опорного навчального закладу - Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської районної ради по вулиці Миколаївській, 72.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нового спортоб’єкту, було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, в тому числі будівництво міні-футбольного поля, проведено робочі наради та зустрічі з громадою, зокрема з активістами на території льодової арени «Льодограй», з якими можна буде ознайомитися в наступних публікаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В Богуславі з'явиться нове футбольне поле за програмою #КиївщинаСпортивна

Сергій Тимофєєв розповів, як фінансується богуславська ДЮСШ «Динамо»

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету, коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування цьогоріч воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Богуславу у 2019-му передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території опорного навчального закладу майданчика для workout, який сьогодні власне відкриваємо. Зауважу, що облаштовувався майданчик коштом місцевого бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків вісімнадцять вже запрацювали з часу послаблення карантину. І ще один ми відкриваємо сьогодні”.

 

 

І декілька слів про старовинне затишне місто Богуслав, що розташувався в 120 км від столиці, потобидва мальовничих береги річки Рось. Богуслав порівнюють з “маленькою Швейцарією”, адже він має унікальну природу - навколо ліси, поля, над Россю височать зелені пагорби, високі круті скелі та величезні валуни. Місто дуже атмосферне, багате історією та легендами. Богуславу майже тисяча років і заснований він князем Ярославом Мудрим у 1032-му як форпост на кордонах Київської Русі. Місто славилось як фортеця, як місто вільних козаків, народних повстань, гомінких ярмарків, як місто творчих людей та, звичайно, представників Його величності Спорту.

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після хвиль послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків 18 об'єктів офіційно відкрито у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці та Красилівці (Ставищенський район), Пролісках (Бориспільський район), Волошинівці (Баришівський район), Шамраївці (Сквирський район), Пархомівці (Володарський район), два в Тетієві, в Кашперівці, Денихівці та П’ятигорах (Тетіївський район). І, як вже зазначалося, черговий, дев'ятнадцятий воркаут запрацював з 22 липня в Богуславській ОТГ.

 

 

За яким графіком функціонуватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин продовжено до 31 серпня задля уникнення досягення піків захворювань. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчального закладу, так і мешканці громади. Але до мешканців окреме прохання – бережіть ці тренажери, цінуйте спортивний подарунок – і комплекс ще довго слугуватиме фізичному здоров’ю вашому та ваших дітей.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Богуславської районної державної адміністрації та об’єднаної територіальної громади, делегати місцевого самоврядування, господарі майданчика - представники начального закладу та місцева громада.

 

 

Міський голова В’ячеслав Дяченко у вітальній промові нагадав, що за останні два роки вже три спортоб’єкти передані до Богуслава Київською обласною державною адміністрацією. Зокрема, днями розпочалося будівництво ще одного спортивного майданчика на території гуманітарного коледжу. Пан мер поділився планами розвитку спортивної інфраструктури міста, де значиться побудова довгоочікуваного плавального басейну.

 

 

«До Богуславського гуманітарного коледжу імені Нечуя-Левицького минулого тижня передано обладнання для міні-футбольного поля розміром 42х22 м зі штучним покриттям та вуличними тренажерами. І вже розпочалося облаштування майданчика, яке ми проінспектуємо. Тому підтримка з області очевидна, а я дякую місцевому самоврядуванню за віднаходження фінансових можливостей для встановлення переданого нами спортивного обладнання», - додав очільник обласного управління спорту Сергій Тимофєєв.

 

 

Про ввірений їй Богуславський академічний ліцей №1 розповіла директорка Катерина Івченко. Навчається тут понад тисяча учнів і близько ста педагогів організовують освітній процес. Останнім часом стала відчутною допомога держави освіті саме на прикладі цього навчального закладу. Але найбільше тут раді ось такому тренажерному комплексу, бо для великої кількості учнів не вистачає однієї спортивної зали. «З часу встановлення тренажерний комплекс не гуляє, тут зранку до ночі великі й дорослі займаються вуличною гімнастикою, - додала пані директорка.

 

 

«За всі роки незалежності не вкладено в освіту стільки, скільки за останні п’ять років, – підтримав колегу тимчасово виконуючий обов'язки голова Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, звернувшись з вітальної промовою до гостей спортивного свята.

 

 

Від імені учнівського парламенту та всіх ліцеїстів подякував обласній та районній владі за спортивний дарунок президент учнівського самоврядування. Олександр підкреслив, що такі об’єкти, їхнє відкриття та присутність на святі високих гостей свідчать про турботу влади: «Нам дійсно не вистачало спортивного залу для заняття фізкультурою, але тепер в нас є чудова можливість зміцнювати своє здоров’я на свіжому повітрі».

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.07.2020

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути