Велошкола "Промінь". Фото

Спортивна інфраструктура Васильківщини та Білоцерківщини. ФОТОРЕПОРТАЖ

В рамках робочого візиту на Київщину, метою якого став огляд спортивної інфраструктури Васильківського і Білоцерківського районів начальник Управління фізичної культури та спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв разом із заступником голови Київської обласної державної адміністрації Дмитром Назаренком відвідали Ксаверівку, Терезіне та Білу Церкву.

Метою візиту в село Ксаверівка Васильківського району постало питання можливої побудови футбольного поля на території Ксаверівської загальноосвітньої школи. Як повідомив сільський голова Григорій Скорук, всього село налічує 1500 мешканців, а в школі навчається 150 діток.

 

 

Об’єктом огляду в селищі Терезіне Білоцерківського району став Київський обласний центр олімпійської підготовки (КО ЦОП). Оглянули за допомогою директора закладу Миколи Наумчука чудовий гуртожиток для спортсменів на 16 сучасних кімнат і до 60 ліжкомісць та зал для нарад. Також оглянули спортивний майданчик з штучним покриттям, легкоатлетичний манеж, який потребує капітального ремонту для проведення тренувань спортсменів Центру в осінньо-зимовий період та чудовий багатофункціональний стадіон з підтрибунними приміщенням. Та обговорили можливе місце для побудови міні футбольного поля.

 

 

В Білій Церкві проінспектували спочатку велобазу, де зберігається спортивний інвентар та проходять тренування спортсменів велошколи «Промінь» на тренажерах в осінньо-зимовий період і яка дуже потребує капітального ремонту. А потім відвідали і саму Київську обласну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву з велосипедного спорту «Промінь» за допомогою її очільника Дмитра Чмирука. Легендарній школі «Промінь» 45 років. Зараз вона розташована на першому поверсі житлового будинку. Має 36 ліжкомісць, душові кімнати, великий зал для зборів спортсменів та велосховище приблизно на 50 велосипедів.

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.02.2018

м.Біла Церква
Білоцерківська РДА
Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути