Ставище. Фото

Спортивна інфраструктура міста Ставище

В рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту проінспектував спортивну інфраструктуру смт Ставище.

 

 

Ще минулого року в маленькому містечку, на території навчально-виховного комплексу №1 на радість дітям та спортивно налаштованим дорослим мешканцям в рамках обласної програми розвитку спорту «Київщина спортивна» було побудоване поле для міні-футболу 42×22 м та встановлений спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Сергій Олександрович впевнися, що спортивні об’єкти функціонують, постійно заповнені маленькими футболістами та заохочують займатися спортом і ставати прихильниками зорового способу життя місцевих жителів.

 

 

Також згідно Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки у Ставищі заплановане будівництво великого футбольного поля, яке займе чинне місце по вулиці Польовій, 32-А.

 

 

 

Завітав Сергій Тимофєєв разом з головним спеціалістом відділу культури, молоді і спорту Ставищанської РДА Олегом Бараном і на районний стадіон «Колос», на якому окрім власне самого стадіону знаходиться ще одне штучне поле, встановлене багато років тому і тому, з плином часу потребує реконструкції.

 

 

ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ КИЇВЩИНИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.08.2018

Ставищенська РДА
Читати далі
Згорнути