Спорт вдома від Миколи Косюка. Фото

“Спорт вдома в умовах коронавірусу”: досвід володаря Кубка світу з кікбоксингу Миколи Косюка

Коронавірус добрався до спорту й руйнує спортивні календарі. Зупинені, перенесені та скасовані змагання ряду турнірів — як обласного чи всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. З 17 березня в Україні офіційно введено карантин у зв’язку з загрозою зараженням коронавірусною інфекцією, і спорт пішов на вимушену перерву.
Але карантин завершиться i спортсмени з новими силами знову зможуть брати участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Саме тому спортсмени продовжують займатися спортом, але вже в домашніх умовах.
Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації започаткувало інформаційний спортивний проект “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проекту провідні спортсмени та тренери Київської області діляться досвідом, як тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в умовах домашньої ізоляції.

 

Микола Косюк

Сьогодні про свій спорт вдома на карантині розповідає спортсмен та тренер з кікбоксингу WAKO СК ”LEGION-Святопетрівське” Микола Косюк, який тренерською діяльністю займається вже понад п’ять років. Микола продовжує свої виступи на професійних аренах і як спортсмен. Він - володар Кубка світу (Будапешт, Угорщина, 2018 р.), срібний призер кубка Європи (Хорватія, 2019 р.), чемпіон Кубка Європи (Хорватія, 2020 р.), багаторазовий чемпіон України та володар національних кубків. Карантин переживає в селі Святопетрівське Києво-святошинського району, в дитячому будинку “Отчий Дім”, вихованцем якого є й сам. Там Микола тренується та тренує вихованців Дому, про що й розповів прес-службі Управління фізичної культури і спорту.

 

"Отчий Дім"

"Так як на час карантину перебуваю в “Отчому Домі”, де ізольований разом з дітьми, моїми вихованцями, які живуть без батьків, я маю змогу їх тренувати. Я й до карантину тренував цих діток, звісно, на безкоштовній основі. Тренування індивідуальні, на свіжому повітрі. А в залі тренуюся тільки я. Ми повністю дотримуємося умов карантину, Дім на ізоляції, до нас ніхто не приходить. На території Отчого дому є міні-футбольне поле, на якому я також тренуюся", - розпочав свою розповідь герой публікації.

Довідково

Отчий Дім - це об'єднання соціальних проектів, започатковане Романом Корнійком у 1996 році. Організація є відповіддю на проблему безпритульності дітей в Україні. Сьогодні Отчий Дім – це цілісна система інноваційних послідовних програм комплексної реабілітації та виховання дитини, яка проживала в умовах, що загрожували її життю, з подальшою адаптацією до життя в умовах сім’ї з метою її повернення біологічну родину або, якщо це неможливо, підготовкою до усиновлення або виходу у самостійне життя, а надалі – інтеграцією в суспільство

 

Микола Косюк

- Чи контролюєте виконання поставлених завдань тими вашими підопічними, які перебувають не з вами?
- Так, контролюю. Спортсмени надсилають мені відеозвіт.

- Як підтримуєте моральний дух у ваших спортсменів?
- Спілкуюся з кожним індивідуально, мотивуючи власним прикладом, як можна й потрібно займатися спортом в домашніх умовах.

- Чи проводите з вашими спортсменами online-тренування?
- Тренуюсь в онлайні з Павлом Замятіним (призер світу з кікбоксингу — прим.авт.). Також в онлайні індивідуально треную спортсменів.

 

On-line тренування

- Чи маєте свій власний комплекс вправ?
- Тренуюсь по півтори години двічі на день. Я не дуже люблю розповідати і ділитися своїми методами тренування або вправами.

- Чи маєте умови для занять спортом, тренажерне обладнання?
- Слава Богу, в Отчому домі є все для проведення домашніх тренувань: тренажерне обладнання, боксерський мішок та інше.

- Чи розповідаєте про власні тренування в соцмережах, чи даєте якісь поради публічно?

- Про свої тренування не розповідаю в соціальних мережах, а поради даю виключно своїм спортсменам.

 

Микола Косюк

- Наскільки скасовані чи перенесені змагання вплинуть на подальшу спортивну кар’єру ваших вихованців?

- Карантин став певною перевіркою для моїх спортсменів. Він показав, хто насправді хоче і прагне досягати успіхів, боїться втратити форму, тому шукає можливості для домашніх тренувань. А хтось лежить на дивані і вважає себе «спортсменом». Думаю, що скасування заходів навпаки загартує спортсменів і дасть їм волю до перемоги і більше часу на підготовку. Головне, щоб всі рідні та близькі були здорові. Нехай Бог збереже нас усіх і допоможе пережити цей карантин.
Красно вам дякую, адже мені було дуже приємно, що ви запропонували взяти участь у проекті. Сподіваюся, щось корисне в моєму інтерв’ю є.

 

Микола Косюк

Кубок Європи з кікбоксину WAKO «KARLOVAC OPEN 2020» (7-9 лютого 2020 р., Карловац, Хорватія)  

Микола Косюк (57 кг) — володар Кубку Європи з кікбоксину WAKO «KARLOVAC OPEN 2020» (7-9 лютого 2020 р., Карловац, Хорватія)  

Шановна спортивна родино нашої Київщини, дорогі друзі й любі колеги, запрошуємо до проекту “Спорт вдома в умовах коронавірусу”! Діліться вашим досвідом і підтримаймо одне одного в цей непростий для спорту час!
Як взяти участь у проекті, читайте ТУТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ІНШІ ІСТОРІЇ В РАМКАХ ПРОЕКТУ “: СПОРТ ВДОМА В УМОВАХ КОРОНАВІРУСУ”

Досвід тренера з танцювального спорту Світлани Советченко

Досвід майстра спорту міжнародного класу з сумо Вікторії Царук

Досвід плавця Олександра Олексишина та його дівчини Анни Козир
Досвід тренера з вільної боротьби Анатолія Гуральського

Досвід чемпіона світу зі скелелазіння Федора Самойлова

Досвід титулованого дзюдоїста Київщини Богдана Пушенка
Досвід головного тренера Київщини з тхеквондо Романа Страховського
Досвід головного тренера зі спортивних танців Вікторії Ільїної

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.04.2020

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути