“Спорт вдома в умовах коронавірусу”: досвід титулованого дзюдоїста Київщини Богдана Пушенка

Коронавірус добрався до спорту й руйнує спортивні календарі. Зупинені, перенесені та скасовані змагання ряду турнірів — як обласного чи всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. З 17 березня в Україні офіційно введено карантин у зв’язку з загрозою зараженням коронавірусною інфекцією, і спорт пішов на вимушену перерву.
Але карантин завершиться i спортсмени з новими силами знову зможуть брати участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Саме тому спортсмени продовжують займатися спортом, але вже в домашніх умовах.
Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації започатковує інформаційний спортивний проект “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проекту провідні спортсмени та тренери Київської області ділитимуться власним досвідом, як вони тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в домашніх умовах.

 

Богдан Пушенко

Сьогодні про свій спорт в умовах карантину, який він стійко переносить в квартирі у Вишневому разом з мамою Любов'ю, батьком Володимиром та коханою Ольгою Дріг, бронзовою призеркою чемпіонату України з дзюдо, розповідає “Богдан Пушенко, дзюдоїст з Вишневого”, - як він сам себе скромно охрестив. Насправді ж Богдану є чим похвалитися, він має численні здобутки як в дзюдо, так і в боротьбі самбо. Вихованець тренера В’ячеслава Гостара - майстер спорту України, призер чемпіонату Європи з дзюдо та призер чемпіонату світу з боротьби самбо минулого року, призер та переможець чемпіонатів і кубків України з самбо та дзюдо. А з минулого року Пушенко увійшов до складу штатної спортивної команди Київської області з резервного спорту з олімпійських видів.
“Сьогодні я хотів прохалявить. Але ввечері піду на стадіон і зроблю фото. Ви мене примусили тренуватись. Краще, ніж будь-який тренер”, - коментує Богдан прохання прес-служби Управління надіслати свіжі фото занять спортом в домашніх умовах.
ВІДЕО ТРЕНУВАНЬ БОГДАНА ПУШЕНКА В ДОМАШНІХ УМОВАХ

 

 

- Чи маєте свій власний комплекс вправ?
- Намагаюсь чергувати навантаження та вправи. Стараюсь, щоб тренування кожного разу трішки відрізнялись.
- Чи маєте індивідуальний план тренувань від тренера?
- На карантині сам собі тренер. На жаль, через карантин нашому тренеру зараз доводиться "йти розвантажувати вагони", щоб прогодувати сім'ю. І смішно й грішно.
- Скільки часу приділяєте спорту щоденно?
- Намагаюсь кожен день приділяти увагу спорту, але буду чесним - іноді лінуюсь.
- Тренуєтеся наодинці чи з практикуєте online-тренування?
- Тренуюся з друзями, але не більше п’яти чоловік (сміється).
- Чи маєте умови для занять саме вашим видом спорту, тренажерне обладнання?
- Умов для тренувань саме з дзюдо чи самбо не маю, але в гаражі облаштував тренажерку. Тому на час карантину в нас загальна фізична підготовка.

 

Богдан Пушенко - володар Кубку Європи з дзюдо серед кадетів (до 18 років) у Копері (Словенія). Жовтень, 2018

Шановна спортивна родино нашої Київщини, дорогі друзі й любі колеги, запрошуємо до проекту “Спорт вдома в умовах коронавірусу”! Діліться вашим досвідом і підтримаймо одне одного в цей непростий для спорту час!
Як взяти участь у проекті, дізнавайтеся ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
“Спорт вдома в умовах коронавірусу”: досвід головного тренера Київщини з тхеквондо Романа Страховського
“Спорт вдома в умовах коронавірусу”: досвід головного тренера зі спортивних танців Вікторії Ільїної

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.04.2020

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути