Спорт вдома від Дмитра Влоха. Фото

“Спорт вдома в умовах коронавірусу”: досвід каратиста Дмитра Влоха

Коронавірус добрався до спорту й руйнує спортивні календарі. Зупинені, перенесені та скасовані змагання ряду турнірів — як обласного чи всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. З 17 березня в Україні офіційно введено карантин у зв’язку з загрозою зараженням коронавірусною інфекцією, і спорт пішов на вимушену перерву.
Але карантин завершиться i спортсмени з новими силами знову зможуть брати участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Саме тому спортсмени продовжують займатися спортом, але вже в домашніх умовах.
Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації започаткувало інформаційний спортивний проект “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проекту провідні спортсмени та тренери Київської області діляться досвідом, як тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в умовах домашньої ізоляції.

 

Дмитро Влох

Сьогодні своїми думками про фатальність пандемій, власне перебування на карантині та спорт в умовах самоізоляції в київській квартирі розповідає провідний каратист Київщини Дмитро Влох. Зауважимо, що Дмитро Святославович очолює Київський відокремлений підрозділ громадської організації «Асоціація спортивного танцю України». Розвиває футбол та сам грає в любительській команді. А також спортсмен 15 років отримував епідеміологічний досвід, де його наставником в медицині був епідеміолог-пульмонолог. Про таких як Дмитро кажуть “якщо людина талановита, то вона талановита у всьому”. Але сьогодні мова піде саме про шотокан карате-до.

 

Дмитро Влох

Шотокан карате-до – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань та формування характеру особистості. Важливою складовою тренувань є змагальний процес, під час якого відбувається перевірка і тестування каратиста.

 

Дмитро Влох

“Ми щороку проводимо чемпіонат світу зі спортивних танців в Китаї. І цьогоріч він повинен був відбутися 02.10.2020... Але нас попередили ще раніше, що в Китаї всі масові заходи відміняються на цілий рік! Чи збіг це? Сам офіційний лист надійшов тільки 31 січня 2020 року і причина відміни змагань - коронавірус”, - ділиться своїми припущеннями Дмитро Влох. - Ще одна цікава інформація. Олімпійські ігри в минулому скасовувались через світові війни -  перша 1916 року, друга 1940-го та 1944-го. Питання, чи це не третя світова?!”

 

Дмитро Влох

- Пане Дмитре, чи маєте Ви свій власний комплекс вправ?
- Мій власний комплекс вправ - це вже секретна інформація! Але я займаюся спортом мінімум три години на день. Можу сказати тільки одне: справжнє карате-до - це велике мистецтво, яке потрібно опановувати все життя і говорити про це можна вічність. І кількість вправ для вдосконалення надзвичайно різноманітна та всебічна. А ще баю комплекс вправ, який виконував вчора, котрий прислала знайома дівчина з Японіі.

- Чи маєте умови для занять саме вашим видом спорту, тренажерне обладнання?
- Коли володієш знаннями шотокан карате-до, то достатньо одного квадратного метра для виконання технік. Також в мене дома є 90-кілограмова груша та солдатська лавка для пресу.

- Вам дозволили повісити величезну грушу просто посеред кімнати?
- Грушу подарували п’ять років тому, з встановленням на дому. З того часу б’ю її постійно. І не тільки грушу. Є така хороша штука як маківара - це набагато ефективніше ніж груша (Маківара — дошка, обмотана гумою і шкірою — прим.авт.)

- Практикуєте online-тренування?
- Онлайн-тренування - це цікаво, але це тупик для розвитку. Так як картинка двовимірна і багато інформації залишається поза нашим сприйняттям. Дуже надіюсь, що карантин закінчиться 24 квітня, так як онлайн-спорт - це не те, чим хочеться хвалитися.

- Чи розповідаєте про власні тренування в соцмережах, чи даєте якісь поради публічно?
- Я не публічна людина, тому своїми знаннями ділюсь тільки з тими, котрі дійсно цього бажають.

- Наскільки скасовані чи перенесені змагання вплинуть на вашу подальшу спортивну кар’єру?
- Вважаю, що карантин та перенесені змагання, зокрема Олімпійські ігри - це палка в двох кінцях. З одного боку такої шкоди спорт не зазнавав ще з часів другої світової війни. А з іншої сторони - це шанс більш краще підготувати себе до майбутніх турнірів.
Наостанок зауважу, що ваш проект дуже цікавий. І мені сподобалося взяти в ньому участь.

 

На фото: WSKF чемпіонат України з шотокан карате-до (1 червня 2019 р., Пуща-Водиця). Дмитро Влох виборює золото та срібло

 

Шановна спортивна родино нашої Київщини, дорогі друзі й любі колеги, запрошуємо до проекту “Спорт вдома в умовах коронавірусу”! Діліться вашим досвідом і підтримаймо одне одного в цей непростий для спорту час!
Як взяти участь у проекті, читайте ТУТ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ ІНШІ ІСТОРІЇ В РАМКАХ ПРОЕКТУ: “СПОРТ ВДОМА В УМОВАХ КОРОНАВІРУСУ”

Досвід чемпіонки Європи з семиборства Оксани Романюк

Досвід володаря Кубка світу з кікбоксингу Миколи Косюка

Досвід тренера з танцювального спорту Світлани Советченко

Досвід майстра спорту міжнародного класу з сумо Вікторії Царук

Досвід плавця Олександра Олексишина та його дівчини Анни Козир
Досвід тренера з вільної боротьби Анатолія Гуральського

Досвід чемпіона світу зі скелелазіння Федора Самойлова

Досвід титулованого дзюдоїста Київщини Богдана Пушенка
Досвід головного тренера Київщини з тхеквондо Романа Страховського
Досвід головного тренера зі спортивних танців Вікторії Ільїної

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.04.2020

Читати далі
Згорнути