Обласні змагання із пожежно-прикладного спорту, Вишневе. Фото

Спорт мужніх: команда вишгородських пожежників першою прийде на допомогу

11 жовтня у Вишневому Києво-Святошинського району на стадіоні Головного управління ДСНС України свою майстерність та спритність демонстрували рятувальники з усіх районів Київщини в обласних змаганнях із пожежно-прикладного спорту.

 

 

Дуже важливою складовою роботи кожного рятувальника є не тільки професійна майстерність, а й добра фізична підготовка, адже величезні навантаження доводиться витримувати кожному з працівників під час гасіння пожежі як в спекотну погоду, так і в лютий мороз.

 

 

Пожежно-прикладний спорт – це спорт мужніх та хоробрих чоловіків, покликаних рятувати, і його метою є підготовка рятувальників до виконання дій за призначенням.

 

 

У програмі змагання цього річ було три вправи: підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти, пожежна естафета 4х100 метрів та бойове розгортання. Елементи цих вправ рятувальникам доводиться використовувати й  у реальних умовах гасіння пожежі. Від швидкості їх виконання може залежати людське життя..

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце  - команда Вишгородського району

2 місце – команда зони ЧАЕС

3 місце – команда Славутича

Переможці змагань були нагороджені дипломами та сертифікатами на придбання цінних подарунків.

 

 

"Сьогодні ви всі показали високі результати і я знаю, що кожен із вас виклався на повну силу. Це дає впевненість усім мешканцям Київщини в тому, що під час виконання своїх обов’язків чи то пожежа, чи то інша надзвичайна ситуація -ви завжди будете першими, хто прийде на допомогу, хто підтримає, навіть ризикуючи власним життям", – зазначив очільник рятувальників Київщини Василь Слободяник під час нагородження.

Змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів ГУ ДСНС Київської області традиційні і проводяться щорічно. Це дає змогу перевірити стан бойової готовності рятувальників і техніки.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.10.2019

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути