Співпраця зі спортивними федераціями Київщини: підписання угод та перспективи співробітництва

Сьогодні, 24 лютого в Управлінні молоді та спорту відбулося чергове засідання Комісії з питань співпраці з громадськими організаціями, федераціями, асоціаціями фізкультурно–спортивного спрямування для забезпечення розвитку фізичної культури та спорту на території Київської області та підсилення ролі громадськості у реалізації державної політики в сфері фізичної культури та спорту управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.

Метою засідання став аналіз наданих федераціями пакетів документів та розгляд пропозицій стосовно продовження або підписання угод про співпрацю та спіробітництво.

1. Одноголосно Комісією прийнято рішення укласти угоду з наступними федераціями:

- Відокремлений підрозділ Київської обласної федерації стрільби ГО «Федерація стрільби України»

- ГО «Київська обласна федерація риболовного спорту»

- ГО «Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв. Комбат самозахист ІСО»

2. Одноголосно Комісією прийнято рішення підписати договір після подання пакету необхідних документів та проекту договору з урахуванням вимог чинного законодавства з наступними федераціями:

- ГО «Обласна Федерація Кінного спорту Київщини»

- Відокремлений підрозділ ГО «Федерація альпінізму і скелелазіння України»

- Філія ГО «Федерація таеквон–до І.Т.Ф. України» в Київській області»

3. Одноголосно Комісією прийнято рішення відтермінувати підписання угоди відповідно до попереднього рішення комісії та у зв’язку з низькою кількістю охоплення регіонів області та учасників у Відкритому чемпіонаті Київської області з кікбоксингу WKA серед дорослих з Київським обласним відокремленим підрозділом ГО «Всеукраїнська кікбоксерська асоціація «ВКА».

4. Одноголосно Комісією прийнято рішення з метою аналізу діяльності відокремленого підрозділу «Київський обласний осередок громадської організації Всеукраїнський Союз таеквон–до» запропонувати керівнику осередку провести змагання обласного рівня з виду спорту та запросити представників управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.

5. Одноголосно Комісією прийнято рішення укласти угоду з відділенням Національного олімпійського комітету України в Київській області в редакції, затвердженій на засіданні комісії 24.02.2021 року, що розроблений спеціально для Відділення.

ШАБЛОН ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ (ФЕДЕРАЦІЯМИ)

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.02.2021

Читати далі
Згорнути