«Співпраця»: у Вишгороді відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг з утвердження національної ідентичності

На Всеукраїнський семінар-тренінг «Співпраця», який з 7 по 9 серпня приймав Вишгород, завітали активісти зі сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності з різних куточків України - метою Семінару стало налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання.

 

 

Так, участь взяли представники громадського і державницького сектору, громадських організацій, профільних управлінь територіальних громад, фахівці в сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності -  і географія учасників була доволі розлогою: Київська область, Дніпро та Дніпропетровська область, Вінничина, Київ, Одеса, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Житомир, Чернівці, Полтава, Запоріжжя тощо.

 

 

Завітав на навчальний семінар, як співорганізатор заходу, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв разом із заступницею Світланою Назарук та очільником Київського обласного молодіжного центру Андрієм Михайловим. Міністерство молоді та спорту України, ідеолога та організатора заходу, представляв заступник міністра Владислав Яцук.

 

 

Рефреном зустрічі стало напрацювання учасниками ефективних механізмів імплементації на практиці основних засад Закону України  “Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності”, який набув чинності 1 січня цього року. Одним з головних завдань Закону є досягнення єдності народу України та формування у кожного українця активної громадянської позиції, заснованої на національних цінностях: соборність, самобутність, воля, гідність. Презентувала державний акт начальниця відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Аліна Грушина.

Важливості новому Закону додає той факт, що на сьогоднішній день в умовах героїчного протистояння народу України проти збройної агресії російської федерації особливого сенсу набуло питання не тільки усвідомлення українцями своєї національної та громадянської ідентичності, яка багато років подавлялася та «розмивалася», а й її утвердження.

 

 

В рамках заходу відбулася презентація Навчально-тренувального центру тактичної медицини «КОЛЕСО». Ольга Омельчук провела також практичне ознайомлення з навчально-тренувальними курсами підготовки інструкторів з домедичної допомоги за протоколом ТССС ASM. Зокрема представниця «Колеса» нагадала, про головну мету тактичної медицини: всі мають залишитися живі. Адже вкладати знання з домедичної підготовки в молодь – це першочергова задача, якщо цього не робити, все інше не знадобиться, - наголосила інструкторка.

 

 

Відбулося обговорення організації роботи Координаційних рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при місцевих державних адміністраціях. Відзначимо, що Київщина одною з перших в Україні створила Координаційну раду і минулого тижня вже встигла провести перше засідання.

 

 

На виконання програми «Мріємо та діємо» відбулася презентація комплексного дослідження національної ідентичності української молоді.

 

 

Одна з сесій біла присвячена Стратегіям утвердження української національної та громадянської ідентичності розглядали структуру та зміст проекту, відбулися визначення напрямів проекту, виділялися і стратегічні цілі, вівся моніторинг впровадження проекту. Стратегії стали основною темою роботи в малих групах, зокрема презентувалися напрацювання.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту КОВА

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.08.2023

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути