Спартакіада«Повір у себе». фото

Спартакіада«Повір у себе»: матчі з бадмінтону до останнього воланчика

Щорічно Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»  проводить чемпіонат Київської області та ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху.

 

 

Ось і цьогоріч, 13 травня на базі столичного спортивного комплексу «Victor Badminton Center» відбулися змагання  з бадмінтону, в яких взяли участь близько 20 спортсменів з інвалідністю Київської області, учні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 18 міста Києва.

Змаганням традиційно передував урочистий парад відкриття, який розпочала головна суддя Спартакіади Марина Лаврик.

 

 

Матчі проводилися по круговій системі, переможці визначились за найбільшою сумою набраних очок.

Спортсмени вели запеклу боротьбу та  змагались до останнього воланчика. Найкращими в підгрупах стали Козаченко Валерія (дорослі), Шолохов Максим (старша група) та Легошина Софія (молодша група). Чемпіони та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

 

 

Змагання проводились для виявлення молодих, талановитих спортсменів для формування збірної команди Київської області та подальшої участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», де наші спортсмени неодноразово ставали чемпіонами та призерами.

 

 

«Будьте сильними і не зупиняйтеся на досягнутому! – коментують в «Інваспорті». - За сприяння у проведенні вищезгаданих змагань дякуємо директору спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 18 Наталії Федосєєвій».

 

 

За інформацією прес-центру «Інваспорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.05.2021

Читати далі
Згорнути