Спартакіада держслужбовців, день 3, Ужгород. Фото

Спартакіада держслужбовців: 1/8 фіналу, шаховий гамбіт та футбольна аритмія

Ось і добіг кінця день третій, що ознаменувався для атлетів Київщини яскравими перемогами та прикрими поразками. Нагадаємо, що збірна команда спортсменів-держслужбовців Київської області бере участь у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців зі всіх областей нашої держави.

Нагадаємо, що Київщину на Спартакіаді представляють державні службовці Білоцерківської, Бориспільської, Кагарлицької, Володарської, Богуславської, Тетіївської, Баришівської, Ставищенської, Переяслав-Хмельницької, Вишгородської РДА та інших державних установ, а також Київської обласної державної адміністрації, зокрема Управління фізичної культури і спорту.

Шашки

Партії 25 вересня

До пізнього вечора велася гра на клітинковій дошці, тому з результатами вчорашніх шашкових баталій знайомимо вас сьогодні.

Хороші результати після попередніх програних матчів продемонструвала Тетяна Бураховська (Кагарлицький р-н). Виграла партію Тетяна в представниці Рівненської області. Розділила очки з Івано-Франківською. А програла зустріч Херсонській області.

В нічию з черкащанином зіграв Олександр Даценко. І, на жаль, двічі поступився в матчах з представниками Хмельницької і Харківської областей.

Партії 26 вересня

Сьогодні Тетяна Бураховська потерпіла поразку від киянки.

Олександр Даценко також програв, - поступився представнику Херсонської області.

Результати попередніх ігор:

Тетяна Бураховська: 2 поразки

Олександр Даценко: 1 перемога, 1 поразка

Футбол

Київська область VS Чернівецька область 3:1 (2:0)

Свій четвертий, на цей раз переможний матч провела збірна Київщини, тим самим перервавши серію поразок. Команда виборола перемогу в протистоянні з Чернівецькою областю з рахунком 3:1.

Перший м’яч у ворота супротивника провів Сергій Соколов (Білоцерківський р-н). Другий гол забив Владислав Печенєвський (КОДА). Так з рахунком 2:0 завершилася перша половина гри. В другому таймі команда пропустила м’яч від чернівчан. Але Микола Каськів (Бориспільський р-н) успішно реалізував призначений суддею пенальті, подарувавши супернику третій м’яч.

Далі команда Київщини продовжила боротьбу на турнірі і змагалася вже за 9-12 місце.

Київська область VS Луганська область 0:5

І, провівши другий за сьогодні матч, столична збірна програла з розгромним рахунком та ще й «в суху» команді Луганської області з результатом 5:0. Грали з одною заміною, та, вочевидь, користі команді вона не принесла. Можливо, сказалася втома - два матчі в один день, та й грають хлопці вже третій день поспіль.

Результати попередніх матчів:

Київська область VS Миколаївська область_1:6

Київська область VS Львівська область_1:2 (0:0)

Київська область VS Житомирська область_1:0

Настільний теніс

Вікторія Царенко (Богуславський район) в боротьбі за 13-17 місце програла з рахунком 0:3 представниці Миколаївщини. Але змогла здолати 3:0 житомирчанку і тернопільчанку. Нагадаємо ще це перші дві перемоги Вікторія здобуває на турнірі, нарешті виправдавши своє ім’я і наші сподівання. Так, Царенко продовжить боротьбу і проведе ще два матчі.

Артем Балунов (Вишгородський район) в матчах за 13-16 місце поступився у всіх трьох партіях по 0:3 Хмельницькій, Луганській та Житомирській областям. Таким чином, наш спортсмен завершує свій майн кампф на змаганнях, посівши почесне 16-те місце

Вікторія Царенко: п’ять поразок з рахунком 3:0

Артем Балунов: п’ять поразок з рахунком 3:0

Шахи

Дві гри на шахівниці провів сьогодні Олександр Чаюн (Білоцерківський район), здобувши перемогу та потерпівши поразку. Виграв партію Олександр у киянина. А поступився шахісту з Чернігівської області.

Серед жінок продовжила боротьбу Олена Кушнір (Сквирський район). Одну партію наша талановита спортсменка виграла у представниці Луганщини. Але змушена була поступитися одеситці.

Олександр Чаюн: одна перемога, три програші

Олена Кушнір: три перемоги, одна поразка

Волейбол

Сьогодні збірна Київщини з волейболу провела свій перший матч в 1/8 частині фіналу. І у досить важкій грі з рахунком 2:0 поступилася Хмельницькій області. Важкій через досить поганий стан здоров’я наших гравців, що перенесли напередодні невелике отруєння. Та все ж маємо надію, що до завтра хлопці одужають і проведуть два матчі за 5-8 місця в повній бойовій готовності.

Як зауважив гравець команди Володмир Стеценко, якщо результат сьогоднішнього матчу був прогнозованим, то все ж у вчорашній грі проти луганців треба було вириватися. Та, на жаль, підвели команду кілька гравців, що і призвело до поразки.

Київська область VS Луганська область 0:2

Київська область VS Миколаївська область: 2:0

Київська область VS Одеська область: 2:0