"SPARTA CUP": з міжнародного турніру – з медалями

У Міжнародному турнірі з дзюдо "SPARTA CUP", що відбувався 14 грудня у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту, взяли участь близько 400 борців з 10 областей України, а також 70 учасників з Білорусі.

Вікова категорія учасників - від 8 до 12 років.

У змаганнях взяли участь і дзюдоїсти районної ДЮСШ з Вишневого. Вихованці тренерів В’ячеслава Гостара, О. Пилипенка та О. Савчука вибороли шість медалей.

Чемпіонами змагань стали Дмитро Ходаківський та Єгор Кирийчук. Срібні нагороди вибороли Тимур Починков та Володимир Босий. А бронзовими призерами стали Павло Герасименко та Назар Ліщинський.

Ще троє борців, Максим Акімов, Артем Зінкевич і Богдан Боровець посіли п’яті місця.