Сковородинивці та туристична привабливість регіону

 

П’ятниця видалася багатою на знакові зустрічі, чудові плани та великі перспективи на Київщині.

 

На подвір’ї закладу гостів зустрів ректор університету, доктор історичних наук Віталій Коцур. Поспілкувавшись про реалії життя закладу у воєнний час, обговорили плани щодо співпраці обласної влади, та, зокрема Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації та вирушили в оглядову екскурсію університетом – відвідали музей УГСП та мистецькі аудиторії факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва.

 

«Університет завжди крокує попереду, зокрема в галузі виховання викладачів фізичної культури і спорту та на інших факультетах і кафедрах. Щиро дякую за вашу гостинність!» - поділився своїмивраженнями від візиту до альма-матер гості свята, після чого завітали на гостину до волонтерського корпусу університету, де поспілкувалися з волонтерами-сковородинівцями, які з перших днів війни з новою силою натхненно працюють, закриваючи потреби багатьох підрозділів українського війська та роблять усе можливе, та, іноді, неможливе для наближення нашої перемоги.

 

Візит столичних гостів до міста та громади продовжився зустріччю пристоличної влади з молоддю та представниками молодіжної ради, куди також входить багато сковородинівців, відвідуванням приміщення майбутнього молодіжного центру, обговоренням туристичної привабливості та перспектив регіону, участю у презентації екскурсійних проєктів Миколи Богатиря, знайомством з молодіжним центром та відвідуванням тренінгу з домедичної допомоги. 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.07.2022

Читати далі
Згорнути