Склад збірної Київщини на ХХХІІ Олімпійські ігри в Токіо-2020

7 липня під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.
 
 
Не зважаючи на вплив всесвітньої пандемії та суттєві зміни спортивного календаря, зокрема перенесення Ігор з 2020-го на 2021 рік, українські спортсмени долали жорсткий кваліфікаційний відбір, виборюючи право представляти країну в змаганнях найсильніших атлетів Планети.
Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах), серед яких —  11 олімпійців Київщини (Увага! Зміни у складі  - участь в Іграх братимуть 10 спортсменв. Подробиці далі по тексту). Наші спортсмени виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, тріатлоні та фехтуванні.
З поіменним складом Олімпійської збірної України можна ознайомитися за ЦИМ посиланням
Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня по 8 серпня.
Реалії сьогодення внесли свої корективи і в масові заходи, тож з метою збереження здоров'я наших олімпійців та з урахуванням жорстких вимог ковід-протоколу Оргкомітету Токіо-2020, традиційну урочисту ходу збірної, яка передує від'їзду команди на Ігри, змінить неординарний та яскравий чотиригодинний телемарафон, що відбудеться у неділю, 11 липня в прямому ефірі офіційного транслятора Олімпійських ігор в Токіо в Україні – телеканалу «UA:Перший», починаючи з 17.00.
ОЛІМПІЙЦІ КИЇВЩИНИ
Честь Київської області та країни на головному спортивному форумі планети захищатимуть 11 спортсменів в боксі, вільній (жіночій) боротьбі, веслуванні на байдарках та каное, кінному спорті та легкій атлетиці.
 
Вагова категорія: до 69 кг
 
 
 
Аліна Акобія-Грушина - вільна боротьба (УЧАСТІ НЕ БРАТИМЕ)
Вагова категорія: до 57 кг
 
 
УВАГА! ЗМІНИ У СКЛАДІ!

Призерка двох останніх чемпіонатів Європи з жіночої боротьби Аліна Грушина-Акобія не виступить на Олімпійських іграх у Токіо. Тиждень тому під час тренувального спарингу з Тетяною Кіт Аліна травмувала ліктевий суглоб. Саме львів'янка замінить Акобію у ваговій категорії до 57 кг на Іграх-2020.

 
Ірина Коляденко - вільна боротьба
Вагова категорія: до 62 кг
Юлія Юрійчук - веслування на байдарках та каное
Вид програми: К4 500 м, К1 200 м
 
 
 
Олександр Продан - кінний спорт
Вид програми: конкур
 
 
Едуард Забуженко - легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба 20 км
 
 
 
Іван Лосєв - легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба 20 км
 
 
Назар Коваленко - легка атлетика 
Вид програми: спортивна ходьба
 
 
Дарина Михайлова - легка атлетика
Вид програми: марафон
Людмила Оляновська - легка атлетика
Вид програми: спортивна ходьба
Ольга Голодна - легка атлетика
Вид програми: штовхання ядра

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.07.2021

Читати далі
Згорнути