Скаути Київщини презентували "Пласт" для громад регіону

Протягом квітня працівники Комунального закладу Київської обласної ради “Пластовий вишкільний центр” провели ряд онлайн-презентацій “Пласту” - національної скаутської організації України для громад Бориспільщини, Бучі, Білої Церкви, Вишневого, Немішаєва, Фастова, Обухова, Гатного, Боярки.

 

 

Під час онлайн-презентацій обговорювали:
    • цінності Пласту
    • чому Пласт потрібен для дорослих
    • які можливості він відкриває для кожного
    • напрямки, за якими працюють з дітьми
    • що можуть робити дорослі в Пласті.
Місія Пласту – творити успішну Україну через спроможних пластунів. Пластуни вірять, що виховання молоді – найкращий шлях до   успіху. Пластовий лицарський закон понад 100 років є виховним ідеалом Пласту.  Кожен, хто виростає/ав у пластовому русі знає, що пластун: словний, сумлінний, точний, ощадний, справедливий, увічливий, братерський і доброзичливий, зрівноважений, корисний, дисциплінований, пильний, дбає про своє здоров'я, любить красу і дбає про неї, завжди доброї гадки.
Онлайн-презентації проходили в платформі Zoom працівниками Пластового вишкільного центру для учасників, які були дуже різні: батьки, молодь, працівники молодіжних центрів і т.д.
Учасники активно ставили питання та в кінці ділились відгуками про презентацію: “Щиро вдячні за презентацію Пласту і доступну інформацію про діяльність. Маємо надію, на хороший розвиток Пласту в нашій громаді”.
В 2021 році Пластовим вишкільним центром планується проведення 16 навчальних вишколів та залучення 60 дорослих волонтерів та 230 нових вихованців, які будуть проходити виховну програму національної скаутської організації “Пласт”.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.05.2021

Читати далі
Згорнути