СК Преслав, чемпіонат з джиу-джитсу. Фото

СК «Преслав» здобув 14 медалей у чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу

Спортивний комплекс Київського національного університету будівництва й архітектури став ареною для проведення відкритого чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу (no-gi). Організатором виступила Федерація бразильського джиу-джитсу України (UBJJF).

У змаганнях взяли участь 18 вихованців СК “Преслав” (Переяслав-Хмельницький). Тренер клубу Юрій Гамалій розповів, що переяславські спортсмени вибороли 14 нагород: п’ять золотих, п’ять срібних і чотири бронзові.

Так, переможцями у своїх групах стали Матвій ГаврюшенкоСергій ПрудіусЯрослав Родін та Тимофій Гребенщиков.

Також «золото» здобула Наталія Корж, для якої це були дебютні змагання. 

Три складні поєдинки провів Костянтин Мазура, кандидат у майстри спорту України з джиу-джитсу. Поступився титулованому супернику, у підсумку здобув 3 місце.

За словами Юрія Гамалія, найбільша конкуренція була в категорії «дорослі», де виступали двоє переяславців. Тому виступ Романа Тимченка, який провів п’ять складних боїв і посів 2 місце, вважає надзвичайно вдалим.

Як зазначив пан Гамалій, наразі у трьох вікових групах з джиу-джитсу, які він тренує, займається близько 80 осіб. Завдяки спонсорській підтримці благодійного фонду «Пліч-о-пліч разом» участь і поїздка для спортсменів була безкоштовною.

 

 

Юлія Строчинська, "Вісник Переяславщини"

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.07.2019

Читати далі
Згорнути