СК "Ніка" - переможці чемпіонату Київської області з водного туризму

Минулого вікенду відбувся чемпіонат Київської області з водного туризму серед дорослих в класі катамаран четвірка та двійка.
Про змагання на річці Рось в Хохітві Богуславського району та загальні результати ми вже розповідали у попередній новині.
На обласній першості найрезультативнішими стали спортсмени Переяславщини - в "двійці" переяславцям належав весь п'єдестал пошани, а в "четвірці" вони стали чемпіонами. То ж вашій увазі подробиці виступів спортивного клубу "Ніка".

 

 

Антон Танащук, Валерій Левчук, Ростислав Лизогуб, Дмитро Бондаренко у запеклій боротьбі в К-4 серед десяти команд на дистанції спринт вибороли срібло, на слаломі стали чемпіонами Київщини, в дисципліні "Рятувальні роботи" посіли сьоме місце.
В К-2 Антон Танащук та Дмитро Бондаренко серед п'ятнадцяти команд на дистанції спринт та на рятувальних роботах стали найкращими, на слаломі посіли друге місце. В результаті тандем посів загальнокомандне перше місце.
В К-2 Валерію Левчуку та Ростиславу Лизогубу на дистанції спринт вдалося вибороти срібло, на слаломі - бронзу. На рятувальних роботах хлопці стали п'ятими та другими - в загальнокомандному заліку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіонат Київщини з водного туризму. Тільки спортсмени, судді та річка Рось

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.04.2021

Переяслав-Хмельницька РДА
Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути