Чемпіонат світу з тайського боксу, Анталія. Фото

Шлях до золота Руслана Більського, новоспеченого чемпіона світу з тайського боксу

Представник Київської обласної федерації тайського боксу Руслан Більський у ваговій категорії 54 кг став чемпіоном світу серед юніорів з таїландського боксу.

Вихованець Олександра Голіченка на шляху до фіналу переміг у всіх поєдинках. А в фіналі боксував з чехом. Виграв впевнено у чеського тайця всі три раунди.

Важким був шлях до фіналу, та Більський зміг перемогти у всіх п’яти сутичках. Спочатку перемогу наш боксер здобуває над іранським спортсменом, після чого виходить до 1/8, де зустрічається з казахом. У другому раунді виграв у бійця з Казахстану і, відповідно, пройшов до 1/4. В чвертьфіналі Руслан виграв бій проти представника Туреччини. В півфінальному двобої він вириває перемогу у ліванського спортсмена з рахунком 29:28 і потрапляє до фіналу.

Перемога Більського - це головна заслуга його особистого тренера Голіченка, - вважає головний наставник збірної Київщини Ярослав Дякін.

Нагадаємо, що з 28 вересня по 6 жовтня у турецькій Анталії відбувався чемпіонат світу з тайландського боксу серед юніорів. Позмагатися за нагороди світової першості з’їхалися спортсмени з 56 країн, а загальна кількість учасників склала понад тисячу. Збірна України на цьому турнірі була представлена 19 бійцями.