«Школа виховників Джур-7» та обласний етап Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») відбулися на Київщині

«Школа виховників Джур-7» та обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») минулого тижня тривали на Київщині.

 

 

До урочистостей під час Козацького кола доєдналися заступниця голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко, директорка департаменту освіти і науки Київської ОВА Ярослава Тростянська, заступниця начальника управління молоді та спорту КОВА Світлана Назарук, керівник Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов, в.о. директора Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Алла Радзівілл, керівництво Володарської селищної ради, тренери Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

 

30 виховників впродовж обласного семінару-навчання «Школи виховників джур-7» отримували теоретичні знання та здобували практичні навички, що є обов'язковими під час організації діяльності роїв Джур в громадах:

  • командотворчі активності
  • організація наметових таборувань
  • ігрові компоненти взаємодії з роями
  • елементи тематичних вишколів та козацьких кіл

По завершенню Київського обласного семінару-навчання учасники та учасниці отримали посвідки виховника.

 

 

Здобуті під час теоретичних сесій вміння та навички новоспечені виховники мали змогу відпрацювати на практиці під час обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка розпочалася відразу після Школи.

 

 

Організаторами «ШВД-7» є управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації спільно з  Київським обласним молодіжним центром в партнерстві з департаментом освіти та науки КОВА та Центром творчості дітей та юнацтва Київщини.

 

 

Відзначимо, що станом на сьогодні на теренах Київщини працює понад 300 фахівців, які пройшли навчання «Школа виховників Джур».

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 
 
Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.06.2024

Читати далі
Згорнути