4 листопада 2017 року в Києві відбувся відкритий чемпіонат Київської області з танцювального спорту.
В змаганнях взяли участь понад шістсот спортсменів з Києва, Чорноморська, Черкас, Броварів, Славутича, Ірпеня, Білої Церкви, Боярки, Василькова, Чернігова, Вінниці, Городні, Сум, Конотопа, Українки, Вишневого, а також гості з Кишинева (Молдова).
Танцюристи змагалися в програмах латина і стандарт.
Танцювальна пара з клубу "Славутич Стар" Гліб Внуков - Варвара Красковська стали переможцями у віковій категорії "ювенали-1" (вік спортсменів до дев'яти років)
Результати змагань
Юніори 2 /2002 р.н. (15 рокiв). Стандартна програма
Перше місце: Федоренко Маским - Таран Олександра (Київ, Астра)
Друге місце: Чирпак Алін-Емануель - Чирпак Мадаліна-Емануела (Молдова)
Третє місце: Філатов Костянтин - Шепшинська Вікторія (Ірпінь)
Юніори 2 /2002 р.н. (15 рокiв). Латино-американська програма
Перше місце: Чирпак Алін-Емануель - Чирпак Мадаліна-Емануела (Молдова)
Друге місце: Унгуреану Міхай - Чекой Мадаліна (Молдова)
Третє місце: Руденко Дмитро - Харченко Олександра (Київ, Ювента)
Юніори 1 /2004 р.н. (13 рокiв). Стандартна програма
Перше місце: Ноженко Микола - Авер’янова Анастасія (Славутич-Стар)
Друге місце: Попеску Сергій - Післару Франческа (Молдова, Глорія)
Третє місце: Унгуреану Міхай - Чекой Мадаліна (Молдова)
Юніори 1 /2004 р.н. (13 рокiв). Латино-американська програма
Перше місце: Унгуреану Міхай - Чекой Мадаліна (Молдова)
Друге місце: Мачулка Нікіта - Нікітіна Софія (Київ, Ювента)
Третє місце: Попеску Сергіу - Післару Франческа (Молдова, Глорія)
Ювенали 2 /2006 р.н. (11 рокiв). Стандартна програма
Перше місце: Сінгаєвський Олексій - Берленко Ангеліна (Бровари, Алекс Данс)
Друге місце: Куцулима Максим - Панченко Софія (Ліга-А Київ)
Третє місце: Геровський Нікіта - Борисова Марія (Українка, Едельвейс)
Ювенали 2 /2006 р.н. (11 рокiв). Латино-американська програма
Перше місце: Ефрос Артьом - Роска Андреа (Молдова)
Куцулима Максим - Панченко Софія (Ліга-А Київ)
Третє місце: Харченко Максим - Антіпова Катерина (Буча, Чемпіон)
Ювенали 1 /2008 р.н. ( 9 рокiв). Стандартна програма
Перше місце: Кашеєв Олександр - Євдокимова Марія (Київ, Фантом)
Друге місце: Внуков Гліб - Красківська Варвара (Славутич-Стар)
Третє місце: Олійник Ярослав - Головата Аміна (Біла Церква, Віват)
Ювенали 1 /2008 р.н. ( 9 рокiв). Латино-американська програма
Перше місце: Внуков Гліб - Красківська Варвара (Славутич-Стар)
Друге місце: Попсуйко Яромир - Штембуляк Марія (Чорноморськ, Данс Вей)
Молодь /1999 р.н. (18 рокiв). Стандартна програма
Жердев Микита - Антонова Дарина (Київ, Форум)
Сенченко Антон - Мазур Діна (Київ, Юріс)
Карпенко Владислав - Кузенко Крістіна (Київ, Ювента)
Дорослі /1982 р.н. (35 рокiв). Стандартна
Сенченко Антон - Мазур Діна (Київ, Юріс)
Шепотько Дмитро - Жук Олена (Суми, школа Гараніної)
Дорослі /1982 р.н. (35 рокiв). Латино-американська
Ятченко Андрій - Бойко Марія (Київ, Юріс)
Стружко Артем - Пилип Ірина (Шпитьки, Чемпіон)
До 21 року /1996 р.н. (21 рокiв). Латино-американська
Паламарчук Костянтин - Буриліна Карина (Білогородка, Чемпіон)
Нерощин Володимир - Косогова Юлія (Боярка, Асгард)
06.11.2017