Воркаут у Пархомівці. Фото

Шість спортоб’єктів відкрито за день на Київщині: першим став воркаут в Пархомівці

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.
#Київщинаспортивна 15 липня поповнилася цілих шістьма!!! об’єктами спортивної інфраструктури! Саме таку кількість workout-майданчиків з тренажерним обладнанням та штучним газоном за участю начальника Управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації Сергія Тимофєєва офіційно та врочисто відкрили на території опорних навчальних закладів Володарського та Тетіївського регіонів за обласною програмою «Київщина спортивна».
В цій публікації мова піде про відкриття об’єкту в селі Пархомівка Володарського району. Про три нові майданчики у Тетіївському районі та ще два в самому Тетієві читайте в наступних новинах.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ПАРХОМІВКИ

 

 

Так, в рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою. Зокрема делегація зі столиці завітала до Володарки, де оглянула на території Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів - Центру реабілітації будівництво одного з мультифункціональних майданчиків для ігрових видів спорту, запланованих до відкриття у продуктивному 2020-му. Цікаві подробиці про “мультик” - вашій увазі в окремій публікації на нашому порталі.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією було закуплено 46 комплектів спортивного обладнання для облаштування воркаут-майданчиків саме на території опорних навчальних закладів, - відзначив у промові Сергій Тимофєєв. - До Пархомівки у 2019-му передано комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих на загальну суму 323 533,50 гривень для облаштування на території Пархомівського навчально-виховного комплексу майданчика для workout, який ми сьогодні власне відкриваємо. Зауважу, що облаштовувався майданчик коштом районного бюджету. Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків одинадцять вже запрацювали з часу послаблення карантину. І ще шість ми відкриваємо сьогодні. Взагалі, будівництво спортивних споруд на територіях навчальних закладів стало промовистим показником, як спорт та освіта вміють працювати разом, адже все заради здорового майбутнього — наших дітей”.

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК
Спортивний workout-майданчик з тренажерним обладнанням та якісним штучним покриттям розташувався на території комунального закладу "Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Володарської районної ради на вулиці Свято-Покровській, 90.

 

 

Що ж представляє собою сам воркаут-майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Після поетапних послаблень карантину один за одним на території опорних навчальних закладів Київщини відкриваються новозбудовані майданчики для workout. Із запланованих 46 воркаут-майданчиків вже офіційно відкрито одинадцять об’єктів у Шкарівці (Білоцерківський район), Гоголеві (Броварський район), Жукині (Вишгородський район), Стайках (Кагарлицький район), Потіку (Миронівський район), Студениках (Переяславський район, Студениківська ОТГ),  Озерній (Білоцерківський район), Іванівці (Ставищенський район), Красилівці (Ставищенський район), Пролісках (Бориспільський район) та Волошинівці (Баришівський район). І, як вже зазначалося, чергові шість об’єктів запрацювали з 15 липня у Володарському та Тетіївському районах.

 

 

За яким графіком функціонуватиме споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів — господарів спортоб’єктів, так і мешканці громади.

 

 

УРОЧИСТОСТІ
Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, делегати від районної влади та місцевого самоврядування - представники Володарської районної державної адміністрації, господарі майданчика - представники навчального закладу та місцева громада. Так, з вітальним словом звернувся до гостей виконуючий обов’язки голови Володарської РДА Андрій Пентелейчук, подякував причетним голова Володарської районної ради Володимир Кузьменко, тішилася новою спорудою голова села Пархомівка Надія Гриневич.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

“Сьогоднішній день — як справжній день народження. Уся громади дякує за чудові подарунки нашим дітям. Адже ніщо так не тішить серце, як наші діти, особливо коли вони здорові та щасливі і дарують нам свою радість. Тепер у них з'явилося місце, де вони зможуть займатися спортом та відпочивати на перервах. А також, опанувавши воркаут, зможуть підкоряти вуличну гімнастику на просторах всієї України. Це сприятиме зміцненню їхнього здоров'я, яке так необхідне зараз всім дітям. А відсьогодні радощів та веселощів у нашої дітвори стане більше”, - лунали слова святкової промови на церемонії.
В Пархомівці ще немає чемпіонів у великому спорті, проте є чемпіони району, наприклад, з футболу. А взагалі дітки тут спортивні, беруть участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

 

 

“Відколи поставили майданчик, він повсякчас користується попитом. Приходять займатися спортом навіть молоді матуся з дитячими візками, а бабусі приводять своїх онуків та займаються спортом самі, - розповідає  “мер” Пархомівки Надія Гриневич. - Сусідні села заздрісно поглядають на наший майданчик, але опорний заклад саме в нашому селі, тому й майданчику бути саме тут. Та все ж ми не проти  бачити на тренажерах  наших сусідів. Зауважу, що раніше діти сиділи у своїх гаджетах, бо їм банально не було куди піти. А відтепер мають змогу проводити своє дозвілля з користю в сучасному тренажерному комплексі”.

 

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків з тренажерним комплексом. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ З ПАРХОМІВКИ

 

 

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.07.2020

Володарська РДА
Читати далі
Згорнути