Чемпіонат світу з кікбоксингу ІСКА, Ірландія. Фото

Шалений успіх «Обухівських тигрів» на чемпіонаті світу з кікбоксингу в Ірландії (ФОТО)

Бійці СК «Обухівські Тигри» (Київська область) під керівництвом тренера Віталія Потебенька у складі збірної України вдало розпочали свій шлях до успіху на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA, який  з 15 по 19 жовтня приймає ірландський Корк.

 

Максим Коваленко

В розділі лайт-контакт (вагова категорія 65 кг) у фінальному поєдинку проти англійця Луїса Голройда Максим Коваленко став найкращим на татамі серед юнаків 15-17 років.

 

Лев Качан

Другим чемпіоном світу з кікбоксингу стає Лев Качан у розділі К-1. У вазі 35 кг та віковій категорії 8-11 років обухівський тигр перемагає Метіна Угуреллі з  Німеччини.

 

 

Загалом Коваленко та Качан, спортсмени клуба "Обухівські Тигри" на чолі з тренером Віталієм Потебенько Мусійовичом у складі збірної України з кікбоксингу ISKA у запеклих поєдинках здобули до медальної скарбнички Київщини чотири золоті нагороди з чотирьох можливих.

 

 

Володаркою трьох нагород різного гатунку стала вихованка клубу єдиноборств "Атлет", 15-річна Ярослава Обручкова. Виступаючи у ваговій категорії 55 кг, талановита кікбоксерка стала першою в розділі "Тайський бокс", другою - в фул-контакті та третьою в К-1 лайт.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.10.2019

м.Обухів
Читати далі
Згорнути