Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA, Ірпінь. Фото

Шалені поєдинки Кубку Київської області з кікбоксингу ISKA

Шалено та безкомпромісно відбулися поєдинки на Кубку Київської області з кікбоксингу ISKA, які цими вихідними приймав Обухів.

Боротьба за головний Кубок з самого початку розпочалась між «Обухівськими Тиграми» та СК «Темп» (Київ) та протягом всього змагального дня йшли бал в бал.

В підсумку «Обухівські Тигри» набрали 170 балів та вибороли Перехідний Кубок Київської області з кікбоксингу ISKA 2018 року.

Команда "Темп" набрала 151 бал та посіла друге місце, але виграла розділи поінт-спаринг та поінт хард спаринг.

Команда «Зендокай» (Обухів) виграла розділ лайт-контакт. Команда «Спартак-Вацак» з Вінницької області виграла розділ К-1 лайт. Ринг розділи виграли «Обухівські Тигри».

Організатори змагань висловлюють велику подяку командам-учасникам змагань: СК Нивки (Київ), СК Прайд (Буча), СК Реформа (Ірпінь), СК Теккен (Київ), СК Полосенко, СК Капкан (Обухів), СК Ньюбоксинг (Київ). Також подяку висловлюють адміністрації спорткомплексу за надання можливості проведення змагань такого рівня. Велика подяка Обухівські міські раді та Управлінню фізичної культури та спорту у допомозі в проведенні змагань.