Олімпійське лелеченя. Фото

Сезон «Олімпійських лелеченят»

Розпочалися районні та міські етапи спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя». 21 квітня 2018 року стартуватимуть зональні перегони ІІІ етапу заходу.

21 березня на базі НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» відбулися змагання серед збірних команд 5-6 класів закладів загальної середньої освіти міста Обухова.
Шість команд виборювали право виступу на ІІІ етапі змагань в трьох видах програми: презентація, комбінована естафета, «Олімпійська вікторина».

Обухівські школярі вже мають досвід перемоги не тільки на місцевій, а й на всеукраїнській арені. Діти на достатньо високому рівні демонстрували всі свої спортивні та творчі здібності. Після підрахунку набраних командами балів переможцем стала команда «Лідер» (НВК №5) у складі: капітан команди - Григоров Дмитро, Капилов Данило, Фєрьєва Марія, Білоус Діана, Боса Аріна, Монах Ігор, Нурмухаметов Ілля, Олкова Настя, Панченко Вячеслав, Спасиба Владислав, Сторожик Анастасія, Цимбаленко Аліна. Готували команду вчитель фізичної культури Дяченко Оксана  та педагог-організатор Когут Альона . Переможці минулорічних змагань команда «Промінчики» (НВК №3) стали другими призерами, команда «Жайворонки» (гімназія) посіли третє місце.
На відкритті змагань учасників вітали танцювальний колектив «Фаворит», юна співачка Олександра Іщук, секретар Обухівської міської ради Сергій Клочко, призерка Олімпійських ігор в Афінах Тетяна Семикіна.
Під час церемонії нагородження переможцям було вручено призи та грамоти Київського обласного відділення НОК України, команда-лідер отримала кубок відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Обухівської міської ради та солодощі від титулованої спортсменки.