«SexUp / Sex education» у Баришівці: про важливе - зрозумілими словами

«SexUp / Sex education» - з такою промовистою назвою в Баришівці презентовано освітній молодіжний проект, спрямований на статеве виховання та сексуальну грамотність молоді Київщини, який реалізується в межах напрямку SexUp за ініціативи та підтримки громадської організації YouthUp.

 

 

Проект планується презентувати для молоді в різних громадах Київщини Київським обласним молодіжним центром спільно з ГО «Інститут соціальної трансформації» за сприяння Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації. Пілотним в серії презентацій став Васильків. 19 січня презентація «SexUp / Sex education» відбулася в Молодіжному просторі Баришівської громади «FUN HUB».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «SexUp / Sex education» у Василькові: про важливе - зрозумілими словами

 

 

«У Баришівці спілкувалися з молоддю про статеве виховання та сексуальну грамотність у рамках проекту «Sex education». Говорили про культуру та безпеку сексуального здоров’я, прояснили уявлення, переконання та бачення сексуальності, розвінчували міфи про сексуальне здоров'я та стосунки», - відзначив директор Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов.

 

 

Разом з баришівською молоддю різноманітної вікової категорії спікерка Анастасія Забела, психологиня, дипломована експертка та популяризаторка сексуальної освіти, блогерка розглянула саме поняття "біологічна стать", первинні та вторинні статеві ознаки чоловіка та жінки. Обговорили тілесні процеси та міфи навколо них, зокрема культуру згоди. Цікавим стало обгорнення фізіологічних особливостей та відмінностей сексуальних реакцій чоловіків і жінок. Гості заходу розповіли найпопулярніші міфи про секс та багато інших «перчинок».

 

 

Дякуємо нашим Захсникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.01.2023

Баришівська РДА
Читати далі
Згорнути