Серію змагань з гирьового спорту прийняв Київ

Серію змагань з гирьового спорту прийняв Київ з 25 по 28 березня в Палаці спорту.

Вашій увазі результати гирьовиків Київської області.

На всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту “Об’єднання — запорука розвитку” пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Дідовця серед чоловіків та жінок Анатолій Яковченко виборов бронзову медаль в ривку з довільною зміною рук. Валентин Литвинчук та Євген Биков посіли друге та третє місце.
Серед жінок бронзу виборола Олена Кожушко, а Софія Гомонюк та Діана Черепичник стали срібними призерками.

На особисто-командних змаганнях чемпіонату України серед чоловіків ті жінок у двоборстві Денис Бондар став бронзовим призером. У довгому циклі титул віце-чемпіона здобув Андрій Махновський. Срібло та бронзу команді Київщини принесли Валентин Литвинчук та Євген Биков.
В ривку з довільною зміною рук третє місце посіла Діана Черепичник.
В естафеті в поштовху команда Київської області у складі з Валентином Бербеничуком, Денисом Бондарем, Михайлом Давиденком та Назаром Вербиним стала третьою.
В естафеті поштовх довгим циклом також третьою стала Київщина (Максим Гладкочуб, Василь Трачук, Михайло Давиденко, Валентин Бербеничук).

В чемпіонаті України серед молоді у двоборстві бронзу серед юніорів виборов Максим Гладкочуб, а в довгому циклі став другим. Срібло у двоборстві взяв Костянтин Семенченко. Чемпіоном України у ривку з довільною зміною рук став Максим Пасічнюк, віце-чемпіоном — Роман Братусь, бронзовим призером - Костянтин Семенченко.

В ІХ літніх всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.Баки серед чоловіків та жінок (командний) збірна Київської області посіла перше місце в загальнокомандному заліку. Команда, до складу якої увійшли Сергій Паутов, Юрій Мирний, Валентин Бербеничук та  Андрій Махновський святкувала перемогу в естафеті поштовх довгим циклом.
В ривку з довільною зміною рук перше місце посіли Іван Повар, Анатолій Яковченко та Олена Кожушко, друге  - Ігор Романів, Віталій Панпура та Людмила Мякенька, третє — Юрій Логвиненко.
В дисципліні “довгий цикл” першими стали Віталій Андріяш та Іван Повар, друге посів Сергій Паутов, третє — Юрій Логвиненко.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.04.2021

Читати далі
Згорнути