Серія змагань зі сноубордингу: чемпіонат України з паралельних дисциплін

У засніженому Буковелі 12-14 лютого на спортивній трасі для сноубордистів відбувся чемпіонат України зі сноубордингу з паралельних дисциплін.

Нагадаємо, ще серія змагань з п’яти чемпіонатів зі сноубордингу в різних дисциплінах як національного, так і міжнародного рівнів, прокотилися з 12 по 21 лютого українськими Карпатами.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Серія змагань зі сноубордингу. Чемпіонат України в дисципліні сноубордкрос під егідою FIS

Серія змагань зі сноубордингу. Медалі всеукраїнської першості серед юніорів

 

 

Традиційно цей захід є "відкритим" і  проводиться під егідою міжнародної лижної федерації FIS. Кращі українські сноубордисти два дні поспіль виборювали звання чемпіона і чемпіонки України в дисциплінах паралельний слалом і слалом-гігант. Про рівень конкуренції свідчать титули учасників, серед яких була віце-чемпіонка світу, призерки Кубка Європи, чемпіон юніорського чемпіонату світу і учасники зимових Олімпійських ігор.

 

 

Саме тому сьоме місце вихованця Київської обласної комплексної ДЮСШ, юніора Антона Сиротяна є дуже високим результатом. Через травму Антон був змушений пропустити минулий сезон і мав невеличкий проміжок часу для відновлення. Плідна співпраця тренерки Валентини Іванової і спортсмена дозволи Антону увійти до чільної Топ-10 в обох дисциплінах і посісти двічі сьоме місце.

 

 

Також до кращої 10-ки  в дисципліні слалом увійшов інший вихованець пані Валентини Григорій Лопушняк, напередодні показавши 11-й результат.

Обидва спортсмени заробили міжнародні FIS-очки, необхідні для участі у міжнародних змаганнях.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.02.2024

Читати далі
Згорнути