Сергій Тимофєєв зустрівся з Олександром Васюком. Фото

Сергій Тимофєєв зустрівся з володарем срібного Кубка ЧУ з хортингу Олександром Васюком

Срібний Кубок з чемпіонату України з хортингу посів сьогодні гідне місце в Управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації – друге загальнокомандне місце виборола збірна команда Київської області на всеукраїнській першості з національного виду спорту.

Отже, начальник Управління Сергій Тимофєєв мав за честь зустрітися з президентом обласної Федерації хортингу Олександром Васюком, який і привіз високу нагороду, щоб розділити радість наших талановитих спортсменів.

 

Олександр Васюк, Сергій Тимофєєв 

Читайте також: Збірна Київщини виборює «срібло» ЧУ з хортингу

Нагадаємо, що чемпіонат України з хортингу, присвячений Дню українського козацтва цими вихідними відбувався на батьківщині цього ефектного виду двобою, в Запоріжжі. 205 учасників демонстрували свою майстерність у розділах "показовий виступ", "сутичка" та "двобій".

Окрім другого загальнокомандного місця, козаки Броварів і Вишгороду посіли призові місця в індивідуальних та парних виступах, здобувши 42 медалі (21-13-8).

 

 

Взагалі, хортинг як вид спортивних єдиноборств був створений в Україні. Він позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Команда Управління фізичної культури і спорту на чолі з Сергієм Тимофєєвим вітає Олександра Васюка та збірну Київщини з високими нагородами і бажає нових здобутків до скарбнички нашої області.

 

 

ВСЕ ПРО ХОРТИНГ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУТ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.10.2018

Читати далі
Згорнути