Сергій Тимофєєв завітав до Студениківської ОТГ. Фото

Сергій Тимофєєв здійснив робочий візит до Студениківської ОТГ

«Головне завдання держави – створити умови, рівні можливості для реалізації потенціалу», - такими словами окреслив завдання обласної влади Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації під час інспекції об’єктів спортивної інфраструктури Студениківської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Сергій Олександрович вперше у громаді, тому не обійшов увагою жодного об’єкту. Насамперед, разом із головою Студениківської ОТГ Марією Лях гість відвідав опорний освітній заклад громади, ознайомився із інклюзивно-ресурсним центром, який наразі готується до свого відкриття, поспілкувався із керівником тренажерного залу громади Віталієм Зубом, побував у Будинку культури села Студеники, куди планують згодом після ремонту перенести тренажерний зал, щодо обіцянок будівництва басейну поруч зі школою Сергій Олександрович був обережним. Але головними об’єктами поїздки очільника обласного спорту були стадіон у селі Переяславське та майданчик зі штучним покриттям.

 

 

Київська обласна державна адміністрація і Студениківська ОТГ в рамках дольової участі спільно зводитимуть майданчик зі штучним покриттям біля школи, яка будується. Отож чекатимемо завершення будівництва школи та обладнання нового майданчика.

Керівник управління оглянув місце розташування майбутнього поля та підтвердив всіляке сприяння у облаштуванні майданчика. Висновок, який в ході поїздки зробив керівник обласного спорту, був таким: «Не треба займатися політиканством, треба просто брати і працювати, засукати рукави і працювати».

Оцінюючи результати зустрічі, голова ОТГ Марія Олександрівна зауважила, що бажання працювати, команда професіоналів і гарні партнерські стосунки дозволяють багато чого зробити на користь громади.

 

 

Інфодовідка. До складу Студениківської об’єднаної територіальної громади, що розташувалася у Переяслав-Хмельницькому району, входять Студеники, Козлів, Переяславське, Сомкова Долина, Соснова. Утворена була ОТГ в грудні 2017 року внаслідок об'єднання п'ятьох сільських рад. Нараз та території громади проживає близько чотирьох з половиною тисяч мешканців. 

 

За інформацією Студениківської ОТГ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.11.2018

Переяслав-Хмельницька РДА
Читати далі
Згорнути