Будівництво спортивних майданчиків в Баришівському районі. Фото

Сергій Тимофєєв завітав на Баришівщину: цьогоріч в районі з'являться два нових спортоб'єкти

13 травня в рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв затівав до Баришівського району, де провів робочу зустріч з керівництвом районної державної адміністрації та об’єднаної територіальної громади. А також здійснив інспекцію місць розташування майбутніх об’єктів спортивної інфраструктури регіону.

 

 

“В умовах карантину намагаємось продовжувати роботу у напрямку розвитку спортивної інфраструктури. Адже спорт, здоровий спосіб життя - це запорука здорового майбутнього! Київщина спортивна!”, - коментує Сергій Тимофєєв.

 

 

Цьогоріч список спортивних об’єктів Баришівщини поповнять майданчик для Workout зі штучним газоном та тренажерами у селі Волошинівка на території Волошинівського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського та мультифункціональний майданчик з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту розміром 32х18 м в смт Баришівка по вулиці Центральній, 34.

 

 

Зазначимо, що в рамках програми “Київщина спортивна” у 2019 році Управлінням фізичної культури і спорту закуплено та передано до опорних навчальних закладів Київської області обладнання для облаштування 46 майданчиків для Workout. А також наразі УФКіС проводить тендерну закупівлю спортивного обладнання для облаштування 22 нових спортивних майданчиків — мультифункціональних та для міні-футболу з вуличними тренажерами.

 

 

 

Будуються спортивні об’єкти в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки: фінансується закупівля спортивного обладнання для будівництва спортоб’єктів  коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого бюджету.

#Київщинаспортивна

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му

Будівництво 6-ти мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Сергій Тимофєєв: Що зроблено за 33 місяці на посаді

Інфраструктура Київщини: три стадіони і 29 футбольних полів збудовано у 2019 році

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.05.2020

Баришівська РДА
Читати далі
Згорнути