Вручення Посвідчення члена штатної збірної Київщини. Фото

Сергій Тимофєєв вручив спортсменам Посвідчення про членство в штатній збірній Київщини

2019 року до складу штатної спортивної команди Київської області з резервного спорту з олімпійських видів увійшли 52 спортсмени та виділено з обласного бюджету 1897 тисяч гривень. Минулоріч до новоствореної штатної команди з 40 штатними одиницями увійшли 40 спортсменів.

 

Дмитро Ларін, Сергій Тимофєєв, Яна Долаврук, Богдан Пушенко, Олександр Моспан

Нещодавно було прийнято погоджене з Міністерством молоді та спорту України рішення внести зміни до складу  штатної команди та доповнити збірну ще двома спортсменами: Богдан Пушенко (дзюдо) та Яна Долаврук (плавання).

 

 

Тож головним приводом для зустрічі сьогодні в Управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації стало офіційне вручення спортсменам Посвідчення члена штатної спортивної команди Київської області.

 

 

Так, Сергій Тимофєєв, начальник Управління мав за честь вручити сьогодні офіційний документ новоспеченим «спортсменам-інструкторам», майстрам спорту України Богдану Пушенку та Яні Долаврук, які завітали з головним тренером збірної Київщини з плавання Дмитром Ларіним.

 

 

Які ж привілеї отримують члени штатної збірної? Спортсмени Київщини стають офіційно працевлаштованими особами, з трудовою книжкою, до якої заноситиметься стаж роботи в збірній, та записом «Прийнятий на посаду спортсмена-інструктора з 10 жовтня 2019 року». З офіційною щомісячною заробітною платою та всіма належними виплатами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київщина виділила майже два мільйони гривень на фінансування 40-ка перспективних спортсменів

 

 

Хто ж потрапив до складу штатної збірної Київщини? Провідні та перспективні атлети, які є членами молодіжних команд або кандидатами до національних збірних.

 

 

СКЛАД ШТАТНОЇ СПОРТИВНОЇ КОМАНДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З РЕЗЕРВНОГО СПОРТУ НА ЧЕРВЕНЬ – ГРУДЕНЬ 2019 РОКУ «ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ»

1. Бобровська Єлизавєта Олександрівна (лижні гонки)

2. Шабалдіна Анастасія Олександрівна (лижні гонки)

3. Терегеря Андрій Сергійович (бокс)

4. Ловчинський Дмитро Павлович (бокс)

5. Сєдая Марія Олегівна (бокс)

6. Полюхович Володимир Степанович (бокс)

7. Алієв Ельвін Сахібович (бокс)

8. Дагли Алі Мухаммедович (бокс)

9. Кім Владислав Ігорович (боротьба вільна)

10. Сова Василь Ігорович (боротьба вільна)

11. мКушнір Софія Василівна (боротьба вільна)

12. Маланчук Лілія Сергіївна(боротьба вільна)

13. Опанасенко Владлен Сергійович (боротьба вільна)

14. Расуєв Рустам Магомедович (боротьба вільна)

15. Коржан Максим Олександрович (боротьба вільна)

16. Лесковець Юлія Василівна (боротьба вільна)

 

 

17. Крупський Тарас Андрійович (боротьба греко-римська)

18. Черкас Іван Олександрович (боротьба греко-римська)

19. Панасюк Василь Анатолійович (боротьба греко-римська)

20. Грушин Сергій Ігорович (боротьба греко-римська)

21. Щербаков Максим Андрійович (боротьба греко-римська)

22. Алєксєєв Микита Євгенович (боротьба греко-римська)

23. Тищенко Андрій Ігорович (важка атлетика)

24. Дешко Роман Романович (велоспорт)

25. Мовчан Андрій Олексійович (велоспорт)

26. Мусієнко Богдан Вадимович (велоспорт)

27. Однорог Дмитро Валерійович (велоспорт)

28. Линник Яна Олександрівна (велоспорт)

29. Бліхарський Михайло Олегович (велоспорт)

30. Євдокимов Андрій Сергійович (велоспорт)

31. Потапчук Софія Миколаївна (дзюдо)

32. Дерев’янко Дмитро Валентинович (дзюдо)

33. Тупицький Денис Андрійович (дзюдо)

34. Пушенко Богдан Володимирович (дзюдо)

 

 

35. Жирний Владислав Олегович (легка атлетика)

36. Буряк Марія Григорівна (легка атлетика)

37. Петах Ілля Володимирович (легка атлетика)

38. Фельфнер Артур Сергійович (легка атлетика)

39. Ястреб Ярослава Миколаївна (легка атлетика)

40. Слобода Марія Олегівна (легка атлетика)

41. Мазуренко Марія (легка атлетика)

42. Савджи Маріанна Рамазанівна (легка атлетика)

43. Бондаренко Анастасія Ігорівна (легка атлетика)

44. Гой Марина Сергіївна (легка атлетика)

45. Андрощук Володимир Миколайович (легка атлетика)

46. Потапова Ніка Андріївна (скелелазіння)

47. Олексишин Олександр Олександрович (плавання)

48. Дивак Марія Юріївна (плавання)

49. Долаврук Яна Віталіївна (плавання)

50. Мецгер Марина Євгенівна (тхеквондо ВТФ)

51. Шкуліпа Андрій Сергійович (стрибки на батуті)

52. Кришталь Сергій Петрович (біатлон)

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.10.2019

Читати далі
Згорнути