Сергій Тимофєєв завітав на 41-шу сесію Бориспільської районної ради. Фото

Сергій Тимофєєв відзначив Бориспільську районну ДЮСШ за 1 місце, презентував інфраструктуру та нагородив найкращих

Сьогодні, 22 вересня Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації мав за честь завітати на 41-шу сесію Бориспільської районної ради VII скликання. Приводом слугували приємні моменти з відзначення досягнень Бориспільщини спортивної.

 

 

Але для початку пан Тимофєєв у своєму зверненні до учасників сесії нагадав про успіхи Київської області у спорті, адже за результатами рейтингу з літніх олімпійських видів спорту серед областей України, який щороку затверджується Міністерством молоді та спорту України Київська область у 2019 році займає 5 місце, з неолімпійських – 3 місце. І це враховуючи той момент, що наша область є єдиною, яка не має обласного центру.

 

 

Зокрема очільник спортивного управління презентував розбудову спортивної інфраструктури Борисполя цьогоріч. У грудні 2019 року до Бориспільського району передано комплект обладнання для воркаут-майданчика з тренажерним обладнанням, які облаштовані коштом місцевого бюджету на території опорних навчальних закладів Вороньківської школи та Щасливський НВК (вартість кожного комплекту обладнання складає 323 533,50 грн). А також Київською облдержадміністрацією у 2020 році закуплено та передано комплекти обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування мультифункціонального майданчика розміром 32 м х 18 м в Любарцях (вартість комплекту обладнання складає 840 000 грн) та футбольного майданчика розміром 42 х 22 в Іванкові (вартість комплекту обладнання складає 930 000 грн). Будівництво, яке проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету, в Любарцях планується завершити вже найближчим часом, в Іванкові майданчик нещодавно офіційно відкрито.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Тимофєєв презентував спортивну інфраструктуру Борисполя та вручив відзнаку за 1 місце ДЮСШ

 

 

І, нарешті, церемонія нагородження.

Нещодавно завершився огляд-конкурс серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київщини за підсумками 2019 року, де Бориспільська районна ДЮСШ посіла 1 місце в 1-й групі з олімпійських видів спорту. Саме таку нагороду директорові школи Геннадію Яцюті урочисто вручив Сергій Олександрович.

 

 

На цьому вручення відзнак не припинилося. Подяки від обласного управління за розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту, сприяння запровадженню здорового способу життя, удосконалення спортивної інфраструктури Київської області отримали колективи Бориспільської районної державної адміністрації, Бориспільської районної ради та представники району.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.09.2020

Бориспільська РДА
Читати далі
Згорнути