Сергій Тимофєєв завітав до Згурівської та Березанської ОТГ. Фото

Сергій Тимофєєв відвідав Згурівську та Березанську ОТГ: інспекція інфраструктури та зустрічі зі спортивною громадою

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна начальник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв завітав на відкриття воркаут-майданчика, проінспектував спортивну інфраструктуру регіону, провів робочі наради та зустрічі з громадою в Згурівській та Березанській ОТГ.

 

 

ІНСПЕКЦІЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

Про відкриття 45-го з 46-ти запланованих цьогоріч майданчика для Workout з тренажерами та штучним газоном на території згурівського опорного навчального закладу можна ознайомитися в ЦІЙ новині.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Очільник Київщини спортивної разом з новообраним головою Згурівської селищної ОТГ Василем Цвиком проінспектуваве будівництво спортивного мультифункціонального майданчика.

Ігрове поле призначене для не менш ніж чотирьох ігрових видів спорту, матиме високоякісне гумове покриття і розмір 32х18 м. Розташувався спортоб’єкт в Згурівці на Зарічній, 102-В.

Але поки стадіончик облаштовується, поряд згідно проекту вже встановлені два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями. Інспекція застала там маленьких Тіму і Любу, які з превеликою втіхою вивчали можливості тренажерного комплексу.

Загалом в рамках цьогорічної частини обласної програми заплановано 15 таких мультифункціональних майданчиків, і 10 з них вже відкрито від часу перших послаблень карантину.

На території Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2021 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

 

Також в рамках робочого візиту Сергієм Тимофєєвим оглянуто районну дитячо-юнацьку спортивну школу в Згурівці, яка 2017 року постраждала внаслідок пожежі. Наразі триває реконструкція будівлі. Зокрема перевірено підготовку проектно-кошторисної документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Згурівська ОТГ. Відкриття workout-майданчика як приклад оперативної роботи новообраної влади

 

 

ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДОЮ

В затишному приміщенні Згурівської районної державної адміністрації Сергій Тимофєєв провів зустріч у форматі відкритого діалогу зі спортивною громадою Згурівщини – тренерами, спортсменами, представниками ДЮСШ, спортивними функціонерами.

На початку зустрічі шановній громаді було представлено новообраного очільника Згурівської селищної ОТГ Василя Цвика, який коротко окреслив плани своєї роботи у галузі спорту та доповів про прзвитк спортивної інфраструктури. Зокрема відзначив нарешті добудований та відкритий вчора, 26 листопада воркаут-майданчик на початку його каденції та зведення мультифункціонального майданчика в Згурівці. А також запросив звертатись до нього з усіх важливих питань, які в його компетенції. «Мої двері відкриті для відкритого, чесного діалогу», - підсумував пан Цвик.

Загалом під час зустрічі розглядалися проблеми розвитку спорту в Згурівській селищній об’єднаній територіальній громаді. Також очільник Київщини спортивної поінформував спільноту про роботу Управління молоді та спорту та про можливості плідної співпраці.

 

 

Метою наступної зустрічі, яка відбулася в Березані з першим заступником міського голови Березанської селищної ОТГ Русланом Хрулем, стало створення нової компетентної структури, що відповідатиме за розвиток молоді та спорту в громаді.

Зокрема пан Руслан заявив, що Березанська ДЮСШ функціонуватиме й надалі, лише будуть об’єднані спорт та освіта. А замість сектору буде створено відділ молоді та спорту.

Обговорили будівництво спортивних майданчиків на території громади в 2021 році. А також темою розмови стали молодіжна політика та національно-патріотичне виховання: проведення семінарів, спортивний і культурний туризм в регіоні. Адже саме в Березані 1843-го Тарас Шевченко написав свій знаменитий вірш «Розрита могила».

 

 

Ми пам’ятаємо, що карантин триває, і в області помаранчевого кольору складна епідеміологічна ситуація. Тому заходи та зустрічі відбувалися з дотриманням всіх протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та постановами Уряду та за мінімально дозволеної кількості учасників – до 20 чоловік.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.11.2020

Згурівська РДА
м.Березань
Читати далі
Згорнути