Візит Сергія Тимофєєва до Яготина, Студеників та Переслава. Фото

Сергій Тимофєєв відвідав Київщину: новий воркаут, нагороди Міністерства та інспекція інфраструктури

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна начальник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв завітав на урочисте відкриття workout-майданчика з тренажерним обладнанням та штучним покриттям до села Жоравка, здійснив інспекцію спортивної інфраструктури Яготина та району, провів робочі наради та зустрічі з громадою в Переяславі і Студениках.

Про урочисту церемонію відкриття спортивного майданчика в Жоравці на Яготинщині читайте в окремій новині (ФОТОРЕПОРТАЖ):

Жоравка: Сергій Тимофєєв завітав на відкриття workout-майданчика на Яготинщину

 

 

Так, зі святковою метою завітав Сергій Тимофєєв до Переяслава. Там мав за честь від імені Міністерства молоді та спорту України вручити Почесну грамоту Віктору Куйбіді, доктору історичних наук, професору кафедри біології і методики навчання, декану факультету фізичної культури, спорту і здоров'я «Університету Григорія Сковороди в Переяславі». «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня фізичної культури і спорту», - йдеться у почесному документі.

 

 

Зауважимо, що Університет Григорія Сковороди в Переяславі – це сучасний регіональний заклад вищої освіти, діяльність якого базується на глибоких багатовікових традиціях розвитку освіти Переяславщини і відповідає сучасним вимогам інформаційного суспільства, кращим зразкам вітчизняної вищої школи. Що ж стосовно спорту, то минулоріч Університет відсвяткував 30-річчя факультету фізичного виховання, випускниками якого є титуловані спортсмени та тренери, відомі далеко за межами нашої країни.

 

 

Не лишився без пам'ятного дарунку і сам Сергій Тимофєєв. Пан декан вручив очільнику спортивного управління свою книгу у співавторстві із заступником з навчальної роботи Петром Коханцем  про ігрові традиції Переяславщини "Народні дитячі ігри міста Переяслав та його околиць кінця XIX - початку XX століття", зробивши пам'ятний надпис "з вдячністю за співпрацю та побажанням щасливої долі і творчих злетів"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 30 років факультету фізичного виховання: озирнувшись назад

 

 

Наступним пунктом робочої подорожі очільника Київщини спортивної стала інспекція футбольного поля зі штучним покриттям, розміром 60х40 м, офіційно відкритого в Переяславі в листопаді минулого року. Зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» - фінансувалося будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50. У зв’язку з негативною епідеміологічною ситуацією середня школа №4 перебуває на карантині, тому дітей на полі не було. Але зазвичай майданчик користується попитом, регулярно приймає футбольні матчі та відбувається тренувальний процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Будівництво футбольних полів»: урочисте відкриття стадіону в Переяславі

 

 

А далі була зустріч з керівництвом в Студениківській об’єднаній територіальній громаді. Як завжди, привітно й гостинно зустріла делегацію з Києва голова громади Марія Лях.

«Ми завжди готові працювати на молодь і майбутнє, на розвиток нашої громади, і завжди вдячні за будь-яку допомоу обласної адміністрації, зокрема в розвитку спортивної бази студениківського краю. Зауважу, що показником нашого успішного розвитку слугує той промовистий факт, що Студениківська об’єднана територіальна громада входить до трійки «призерів» - ми на третьому місці серед ОТГ по Україні, і найкращі на Київщині з населенням до 5 тисяч», - відзначила пані Марія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Березанська та Студениківська громади: відкриття спортивних майданчиків та рух воркаут від професіоналів

«Будівництво футбольних полів»: новий спортивний майданчик виріс в Переяславському

 

 

І насамкінець відбулася інспекція спортивної інфраструктури міста Яготин, в якій Сергію Тимофєєву допомагали пані мер Наталія Дзюба, голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський із заступником Олександром Васільєвим.

А завітала делегація на міський стадіон «Колос». Тут успішно функціонує міні-футбольне поле зі штучним покриттям та тренажерами, придбане коштом київського обласного бюджету. Поряд розташовані майданчики з вуличними тренажерами, які користуються попитом серед спортивного населення міста навіть під час карантинних обмежень. А футбольне поле красується реконструйованими трибунами, але попереду ще є робота з облаштування спортивного об’єкту. Зокрема в планах міста - реконструкція бігових доріжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яготин спортивний та його легенди

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.10.2020

Яготинська РДА
м.Переяслав-Хмельницький
Переяслав-Хмельницька РДА
Читати далі
Згорнути