Сергій Тимофєєв завітав до Поліського та Іванківського районів. Фото

Сергій Тимофєєв відвідав Київщину: молодіжна політика, відкриття спортоб’єктів та інспекція будівництва

Робочий візит Сергія Тимофєєва, начальника Управління молоді та спорту Поліссям та Іванківським районом за розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна мав на меті зустрічі з молоддю на місцях, відкриття нових спортоб’єктів, огляд будівництва спортивних майданчиків. А також був візит до Зони відчуження – адже навіть в Чорнобилі є спорт, про що мова піде в окремій новині на нашому сайті.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ВІДКРИТТЯ: ШУКАЙТЕ НА СВІТЛИНАХ СЕБЕ

 

 

Зустріч з молоддю

Віднедавна до Управління фізичної культури і спорту на підставі розпорядження голови КОДА Василя Володіна доєдналося Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. То ж з минулого місяця новостворене об’єднання спортивних і молодіжних сфер носить назву «Управління молоді і спорту Київської обласної державної адміністрації».

 

 

З метою впровадження молодіжної політики та молодіжних ініціатив в регіоні Сергій Тимофєєв завітав до Красятичів Поліського району та міста Іванків, де зустрівся з молодіжним активом. А обговорити перспективи реалізації молодіжних проектів через створення молодіжних організацій допоміг Київський обласний молодіжний центр та його представники – директор Андрій Михайлов та його заступниця Світлана Назарук.

 

 

Відзначимо, що Київський обласний молодіжний центр як один із ключових реалізаторів молодіжної політики в регіоні здійснює системну роботу з молоддю і молодіжними працівниками на місцях. Зокрема в Красятичах та Іванкові відбулася зустріч в форматі "responsible talks" (відповідальної розмови) з елементами стратегічних напрацювань.

 

 

Разом з громадою, фахівцями в сфері спорту і роботи з молоддю на місцях вдалося визначити пріоритети розвитку цих галузей локально. А ще спланували тематики подальшої співпраці на обласному рівні.

 

 

Серед можливостей для молоді ключовим нині є розвиток молодіжних центрів, наповнення їх активностей спортивно-туристичною складовою, неформальною освітою і змістовним дозвіллям.

 

 

Так як Київське Полісся межує із зоною відчуження і не вельми велелюдне після Чорнобильської катастрофи, тут неймовірно розкішна і незаймана природа – березові гаї переходять у соснові бори, наповнені п’янким ароматом трав, а в лісових глибинах вільно живуть кабани, олені, рисі. Тому й з’явилася в нашого молодіжно центру ініціатива впровадження саме пішого туризму казковими стежками цих пралісів, який вони активно обговорювали з поліщуками та іванківцями – адже це шанс закликати туриста та бути самозайнятим.

 

 

Workout-майданчики: церемонія відкриття

Київщина вчергове поповнилася об’єктами спортивної інфраструктури за обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», на відкриття яких мав за честь завітати пан Тимофєєв . Адже саме він організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди відкриття.

 

 

А запрацювали офіційно два воркаут-майданчики з тренажерним обладнанням та штучним покриттям на території опорних навчальних в Іванківському районі, в селі Прибірськ по вулиці Жовтневій, 1 на території комунальної організації та в Поліському районі - село Мар’янівка, вулиця Шляхова, 3, ОЗНЗ "Мар'янівське НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок".

 

 

Будувалися майданчики для воркауту за обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, яка діє території Київської області. В рамках Програми Київською обласною державною адміністрацією у 2019-му закуповувалося спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для будівництва спортивних майданчиків. А вже облаштовувалися об’єкти коштом місцевого бюджету.

 

 

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програма за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2019-му  було закуплено та передано до Прибірська і Мар’янівки  комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих вартістю 323 533,50 гривень за кожен комплект для облаштування на території опорних навчальних закладів майданчиків для занять workout. Загалом цьогоріч зводиться 46 воркаутів і понад 30 вже відкрито. Зауважу, що будувалися майданчики коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості та господарі свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах та вуличну гімнастику на турніках і перекладинах.

 

 

Міні-футбольне поле: церемонія відкриття

Сергій Тимофєєв на запрошення поліської влади завітав до Радинки Поліського району. А відбувалися тут урочистості з нагоди на відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Зведений майданчиком коштом ДП НАЕК «Енергоатом» за допомогою Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації..

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, офіційні особи Поліського району, представники місцевого самоврядування, опорних навчальних закладів та місцева громада.

 

 

Футбольне поле: інспекція будівництва

Начальник обласного спортуправління проінспектував спортивну інфраструктуру регіону, зокрема завітав до Іванкова, де на території міського стадіону облаштовується повнорозмірне футбольне поле 110х70 м, оснащене якісним штучним покриттям з високим терміном експлуатації, що відповідає стандартам FIFA. Наразі поле повністю готове приймати футбольні матчі, лишилося тільки облаштувати бігові доріжки.

 

 

В рамках виконання програми  «Київщина спортивна» та оголошення тендерних закупівель Київською обласною держадміністрацією закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області. Облаштовують об’єкти коштом місцевого бюджету. Загалом з семи таких великих футбольних полів три вже відкрито минулоріч, ще чотири перебувають на різній стадії будівництва.

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.09.2020

Поліська РДА
Іванківська РДА
Читати далі
Згорнути